Savne

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Savne

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of unsu unsu 7 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Hmmm…mislim da te teme še nimamo?

a kej obiskujete savne?
    jaz sem bila samo 2x…

v kratkem bi šla z lubijem rada nekam, ampak privat…resnično me te javne savne, kjer lahko srečaš kako teto ali bratranca, odbijajo…rada bi šla nekam privat…vem da bova plačala vsaj 2x toliko kot sicer, ampak vseeno…

a mate kake izkušnje, kak predlog?
    lani sva bila v Bit centru v Lj, pa je bilo grozno! stara kopalnica s savno :lol1:

zdaj se pa nagibam al k Harmoniji v Mengšu al pa sončna hiša…hm….moram še pigruntat točno kje je :lol1:

z idejami na plan, pliiiissss :flower2:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Men je savnanje ful všeč, ampak ne v teh termah, ker je toliko ljudi. Fuj. Najraje bi mela savno doma. Mi je pa všeč Breza, do zdaj sem bila vedno sama. :cool: Imajo finsko, turško in infrardečo (zraven seveda še tuši), spodaj je še bazen. Na voljo imaš tudi razne prigrizke in sadje, vodo, sokove, šampanjec, ful luštno v glavnem in imaš večji občutek zasebnosti. :flower2: Je pa res da ne zgleda ful fancy je pa čisto.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz pa ne maram savn preveč :no: imam nizek pritisk in se mi je že vrtelo v vročini … tako da to ni zame :naughty:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

jaz imam pa rada savne..za vsake toliko je super, sem pa tudi bolj take narave, da mi bolj sede manj ljudi (da nemoreš ravno srečati kogarkoli)…ful mi je všeč savna v grc-ju v logatcu..res je lepo zrihtan, notri sta 2 turški 2 finski in infra. lepo vzdušje z ležalniki in imaš tudi sveže sadje.. vedno sem pa navdušena nad tem, da imajo tako ozko potko posuto s kamenčki, kjer je bazenska voda in se po tem lahko malo sprehajaš in si zmasiraš noge.. :lol1:
    savne so fajn stvarca :yes:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Jaz grem ponavadi ob petkih v infra rdečo savno, ki jo imajo v fitnesu, lepo sem sama noter, pol se pa še stuširam.
    To savno prenašam z lahkoto ker ni tako vroča in naj bi menda pomagala proti celulitu, ker greje v globino :cheer:
    Turške savne pa ne maram, me vsa una para kar ubija :no: pa še slabe izkušnje imam z javnimi savnami, mi je en dec sledil iz savne v savno, sem se morala na koncu kar skrivat pred njim :veryangry: in to je bila moja prva edina in zadnja izkušnja z javnimi savnami zaenkrat :scary:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Sama grem v savno občasno, če sem ravno kje v termah (Ptuj, Zreče…). Nimam nič proti javni savnam, pogledam vedno, če vsi upoštevajo pravila, da se stuširajo, uporabljajo brisačo in če vidim, da je to o.k, grem brez problema. Imam pa raje finsko – suho savno, kot pa turško. V infrardeči pa še nisem bila.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz sem šla enkrat v turško, par let nazaj se mi zdi. Tam sem sedela minuto, potem pa kot nora letela ven :lol1: itak nisem mela pojma kako savnanje poteka, no to še zdaj ne vem :blush1: :silly: ampak verjetno mi tale para tako kot gani ni ustrezala.. btw. tole z zalezovanjem je grozno, se pa podobne reči kolikor sem slišala dogaja tudi na bazenih :ermm:

Sama težje prenašam vročino, enako mraz.. bi pa vseeno mogoče še kdaj poskusila s kakšno zasebno..

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tud jaz grem rada v savno, ampak le v infrardečo, saj me vlaga v turški savni ubija. Najraje grem v en wellness, kjer se prej naročim, tako da sva tam sama s fantom… Tud jaz ne maram množice ljudi v savni :ermm:
    Zdej bova začela pa s fantom rihtat stanovanje kjer bova imela tud infrardečo savno :dance1:

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

super, Mojcaaa :thumbsup:

tudi mi2 s fantom rada hodiva v savne, čeprav me v kakšnih termah prav mine, da bi šla noter (na Pohorju, v hotelu bolfenk mi je všeč, ni pretirane gužve, pa tudi na rogli v hotelu je fajn)

najbolje je, če je savna ločena od bazenov, to mislim, da je potrebno doplačat oz. kupit karto samo za savno, drugače se potem znajdejo v savni tudi takšni, ki ne vedo, kaj bi si tam začeli (kopalke, not-ven variante, zafrkancije in podobno)

so mi pa všeč vsi tipi savn :yes: , pač da je lepo in čisto, ter mirno :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico