Sapunoteka

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 1 leto, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz sem pa na dopustu v Šibeniku odkrila Sapunoteko … in nabavila zase dve kremici za roke in eno za telo (ter nekaj darilc) in sem z vsem zelo zadovoljna. Spletna stran jim (še) ne dela, na žalost.

Sestavinsko delujejo OK, vsaj na moj prvi laičen pogled, dišijo po Dalmaciji in tudi embalaža je meni izjmeno všečna.

V ponudbi imajo tudi mila, kremo za po britju, kreme za obraz, piling, eterična olja, ponudba bolj butična.

Mene so čisto impresionirali, priznam, in kremico za roke s sivko uporabljam za obujanje spominov na dopust :)

Zdaj čakam odgovor na mail, kje na Hrvaškem zadeve prodajajo in ali je možno poslati izdelke tudi v Slovenijo :)

Katera pozna?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Saša – si kdaj dobila odgovor, če pridejo k nam? Jaz bi imela sicer bolj čistila, ampak krem se tudi ne bi branila.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Mi smojih kontaktirali, če jih zanima poslovno sodelovanje, pa imajo kar težke pogoje. Se vidi, d aso majhni in da nimajo veliko manevrskega prostora, z vsemi stroški, ki bi jih imeli z vzpostavitvijo prodaje, pa bi bili kar dragi, kar pa nam načeloma ni pretirano zanimivo.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Škoda. Bi jih bilo zanimivo imeti pri roki … sploh pri vas. :))

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ja, tudi jaz bi jih bila vesela. In generalni, ki mi je praktično vso sivkino kremo za roke porabil :lol1: (dobro, da ne ve, da imam doma še eno).

No, se tolažim, da bom letos tudi čisto pri Šibenika na morju in da si bom poleti naredila zalogo :cheer:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico