Sanctum

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of _Dakota_ _Dakota_ 5 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Na temi o očesnih kremicah sem prilimala sestavine za kremo okrog oči, tule bom pa za vlažilno kremico. Kaj meniš Nina?

Organska vlažilna krema (75ml)
    Cena na enoto (kos): 16.95 €

Idealna za normalno, občutljivo, mešano ali mastno kožo.

Naravna, lahka a hranljiva antioksidantna dnevna krema, bogata z vitaminom E, ščiti vašo kožo pred izgubo vlage in esencialnimi hranili. Obogatena je z antioksidanti, ki kožo ščitijo pred prezgodnjim staranjem. Po uporabi bo vaša koža prožna in mehka.

Uporaba:
    Uporabite zjutraj na očiščeni koži. Majhno količino kreme nežno vtrite v kožo obraza in vratu.

Naravna aroma:
    Vanilija

Dopolnjuje se z:
    Organska čistilna pena, Organski tonik & osvežujoča meglica za obraz, Čistilna maska iz gline, Vitamin C obnovitveni serum, Organska učvrščevalna krema proti gubam.

Sestava:Aloe barbadensis Leaf Juice*, Chamomile (Chamomilla recutita matricaria) Flower Extract*, Cetyl Alcohol, Macadamia ternifolia Seed Oil*, Glycerin*, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Jojoba (Simmondsia chinensis) Oil*, Tocopherol, Avocado (Persea gratissima) Oil*, Decyl Olivate, Sodium PCA, Oak (Quercus robur) Root Extract, Squalane, Honeysuckle (Lonicera caprifolium) Flower Extract, Licorice (Glycyrrhiza glabra) Extract, Honeysuckle (Lonicera japonica) Flower Extract, Petitgrain (Citrus aurantium amara) Oil, Bentonite, Patchouli (Pogostemon cablin) Oil, Ylang Ylang (Cananga odorata) Oil, Vanilla planifolia Fruit Extract*, Rosewood (Aniba rosaeodora) Oil, Styrax benzoin Gum, Xanthan Gum, Rosemary (Rosmarinus officinalis) Leaf Extract
    *certificirano organsko

100% naravno
    91% certificirano organsko

Izdelek je primeren za vegane (Vegan certifikat).

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko solidna krema :) ..jaz bi jo pred nakupom sprobala, olje makadamije bi lahko bilo komedogeno (sploh glede na vsebnost).

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Hvala Nina.
    Sem pisala za testerje, ampak odgovora še ni….. Vsekakor pa bom poročala, če jih dobim in kako se obnese.

Danes sem v trovini OrCa (na ulici Komenskega) kupila vlažilno kremo za obraz.
    Ima certifikate (mislim da to, ja… :blush1: ): Organic food chain, Australian organic certified processo, Not tested on animals in Vegan.

Izdelki so organko pridelani, 100% naravni, na vsebujejo alkoholov in živalskih sestavin,…

Evo:
    Lahko katera pokomentira sestavine?

Aloebarbadensis leaf juice*, chamomile flower extract*, cetyl alcohol, cocoa seed butter*, glycerin*, avocado oil*, decyl olivate, squalane, glyceryl streate, steatic acid, carrot seed oil, potassium cetyl phosphate, jojoba oil*, sodium PCA, glucose, aqua, bergamot oil, witch hazel extract*, bentonite, hyaluronic acid, lactoperoxidase, glucose oxidase, xanthan gum, rosemary leaf extract, limonene.
    (*-certified organic-85%)

Kako se vam zdi?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

po sestavinah je zelo dobra. jaz bi prej testirala glede komedogenosti, za tiste z bolj suho kožo, ki niso nagnjeni k mašnju por, pa tako ne bo problem.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

A Sanctum prodaja samo OrCa? Sem prosila za en tester za serum, pa pravijo, da jih nimajo, naj se oglasim v njihovi trgovini in preizkusim izdelke. Meni to prav nič ne pomaga, saj po enkratnem nanosu ne morem reči, če mi stvar paše na kožo.
    Vem, da je Lena enkrat omenjala tester kreme za okoli oči.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

V njihovi trgovini sem jaz dobila stvari za testirat v malih lončkih.

Profile photo of _Dakota_
    _Dakota_
    Član

če prideš v trgovino, ti punce brez problema dajo kremico v lonček za testirat. so ful prijazne, in meni vedno odlično svetujejo, tako da sem do zdaj vedno bila zadovoljna z izdelki, ki so mi jih ponudile

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico