Samoporjavitev

Ta tema vsebuje 36 odgovorov, ima 13 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Zaza123 Zaza123 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Katere kreme ste do sedaj uporabljale za samoporjavitev in s katerimi imate najboljše in s katerimi najslabše izkušnje?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz imam takšno slabo izkušnjo z nekim lorealovim gelom, da nočem tega nikoli več sprobat…sploh. mam že rajši solarij in sonce

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz samoporjavitvenih izdelkov ne uporabljam, se mi enostavno ne da ukvarjat s tem pacanjem, se nikoli mi ni dobro izpadlo ne na meni ne na kom drugem

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js ne bom nikol pozabila, kako lisaste noge sem imela po uporai tistega gela…ko zera sem la. In to več ko 14 dni, ker ni in ni šlo dol

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Men je bil DOVE s shimmrom kr všeč, sploh ker se je krema lepo porazporedila in je bil učinek viden praktično takoj.
    Edino tisti vonj mi je bil pa :no: … prvič sem vohala okoli sebe, kaj je ta vonj tak čuden… ne znam opisat ampak grozen je.

Potem sem hotela kupit Balein SUNDANCE lotion s shimmrom (pohvale od kar nekaj kolegic) pa ga menda ne delajo več takega. :roll:

Solarij… kaj pa vem. :confused:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

točno, eden od glavnih razlogov da ne uporabljam samoporjavitvenih izdelkov je tudi resnično ostuden vonj, ki se razvije :verymad:
    Tudi za solarij mi ni, nimam pa sicer nobenih tezav s soncem in ceprav sem pozimi bela kot snezak :lol1: poleti zelo porjavim kljub temu da se non stop mazem in se soncu ne nastavljam

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

TUKAJ je še nekaj več napisanega o glavni sestavini samoporjavitvenih izdelkov..če slučajno katero zanima :read: :)

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

@biba wrote:

Men je bil DOVE s shimmrom kr všeč, sploh ker se je krema lepo porazporedila in je bil učinek viden praktično takoj.
    Edino tisti vonj mi je bil pa :no: … prvič sem vohala okoli sebe, kaj je ta vonj tak čuden… ne znam opisat ampak grozen je.

Potem sem hotela kupit Balein SUNDANCE lotion s shimmrom (pohvale od kar nekaj kolegic) pa ga menda ne delajo več takega. :roll:

Solarij… kaj pa vem. :confused:

Meni pa je točno tale Dove krema noro dišala :))

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Ja, ko jo naneseš diši, čez par ur pa se mi zdi, da po vsaki samoporjavitveni kremi smrdiš po nekem praženem. :lol1:

V kratkem bom testirala Piz Buin Self Tan Mist Spray.

Bom poročala, kako se obnese.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz sem letos kupila kar CadeaVera samoporjavitveno mleko in nimam pripomb. S temi rečmi nimam veliko izkušenj, zato težko kaj pametnega rečem. Vonj pri tej kremi je manj močen, kot pri kakšni, ki sem jo imela že prej. Učinek je opazen in nisem neke čudne barve. Tudi lisasta nisem, a izredno pazim pri nanašanju. Prej naredim piling in nato nanesem še vlažilno kremo, šele nato samoprjavitveno kremo. Roke po uporabi seveda takoj umijem. Res, nimam nobenih pripomb…

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Točno tak je običajno tudi moj postopek, pa se ok obnese.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

a pa ta Cadeavera je prav samoporjaveitveno mleko, al je tako kot recimo tisti holiday skin od johnsona?

js bi ful imela kako mleko za postopno porjavitev…

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ja, mleko za samoporjavitev. Cena se giblje nekje okrog 2€. Jaz ne vem, v čem je razlika med tistimi s postopno porjavitvijo in temi “navadnimi”. Tudi pri teh ne porjaviš do črnega čez noč :silly: Gre tudi postopoma… no, saj pravim, meni je tale dokaj všeč…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

:lol1:

kaj pa vem…js mam tako slabo zebrasto izkušnjo s temi stvarmi…
    pa kolegica je je lani enkrat namazala z eno samoporjavitveno kremo in je bila taka, kot da bi vsak dan rila po zemlji in se že en teden ne umila. Bljak! se mi zdi da so najbolj problematične notranje strani rok od podpazduhe do zapestja

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

kako pa potem resujete problem ce imate recimo belo majcko/hlace, je vroce/se potite in se vse pozna na oblacilih?
    Ma meni so vse te stvari za samoporjavitev bolj brezveze, se mi zdi da nekih ucinkov itak ni oz. da ne izgledas nic kaj zagorel, pac pa samo malo temnejsi, pa potem vse komplikacije s piligom, vlazilno kremo, pa potem se samoporjavitveno…eh meni se ne da. Je pa to mogoce res zato, ker jaz ful hitro porjavim (kljub temu da nisem na soncu in uporabljam zascitni faktor) in nisem bela poleti, tako da tega v bistvu niti ne rabim. Verjetno je drugace za tiste, ki so res bele, ne porjavijo oz. so kvecjemu rdece.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico