SALLY HANSEN – Natural Butter Lip Shimmer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic SALLY HANSEN – Natural Butter Lip Shimmer

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek je pakiran v licno embalazo. Meni izgleda zanimivo saj ima narisan list. Je narejen iz trse plastike, toda ker je bolj drobno vse skupaj bi zagotovo prezivelo transport.

Samo maslo za ustnice bolj kot ne spominja na malo pigmentirano nekoliko hranilno sminko.

Ima veliko zlatih blescic na bronasti osnovi, ki se lepo pokazejo na mojih pigmentiranih ustnicah.
    Ustnice mi lepo osvezi, toda mi jih ne pretirano nahrani. Se vedno pa nekaj le stori, kajti se vsaj pol ure mi ni potrebno mazati ponovno izdelka na ustnice.

Na ustnicah se obcuti kakor sminka in nikakor ne kakor balzam za ustnice. Ima nekoliko teze, saj se ga kar obcuti.

Sama imam bolj suhe ustnice, saj brez nicesar nikakor ne zdrzim. Potem mi zacnejo ustnice same razpokati, peci ipd.

Izdelek se mi zal ne zdi ne vem kaj, saj ni pretirano obstojen (ne prezivi pitja + hranjenja).

Cena je zelo ugodna, saj je nekje okoli 3$ na ebayu.

Izdelek mi zal ne odgovarja kot balzam za ustnice, je pa v redu kot sminka.
    Nameravala sem ga uporabljati kakor nego za doma (nekaj bolj hranljivega), toda zal ni izpolnil mojih pricakovanj.

2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico