S-He Stylezone

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE S-He Stylezone

Ta tema vsebuje 378 odgovorov, ima 72 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 2 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Danes sem si v DM-ju ogledovala lake od tele firme in sem navdušena nad zanimivo izbiro barv! Imajo tudi rumenega, oranžnega, lepega vijoličnega in modrega…skratka res zanimive barve. Na internetu sem zasledila tudi nekaj pohval in za to ceno bom kakega sigurno sprobala

Zaenkrat imam samo belega, ki pa ga uporabljam samo za francosko manikuro, za konice in se fajn obnese

pa ve? imate kake izkušnje s temi laki?

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Jaz imam enega roza prelivajočega Aqua Shine 209. Tako malokdaj pride na vrsto, ker sem trenutno v obdobju barv :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

mene pa mika predvsem oranžni za poleti (magari za na noge), pa vijoličen je čudovit

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem jih imela par, pa sem jih dala naprej, ker mi niso zdrzali niti dva dni (ze par ur po nanosu sem imela zlizane konice), medtem ko so moji prijateljici super.
    Barve so pa tudi meni vsec :wink1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem ravno kupila 3 vijola She lakce. Ko napišem prispevek na blog, bom še tukaj objavila slikice.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

gejba, mi bereš misli? tega prispevka bom pa zelo vesela!! jaz sem si ogledovala 2 vijoličnega, enega enega bolj in enega manj bleščičastega. Me pa ful zanima kakšna je prekrivnost

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jutri bo šel prvi gor – bom poročala kako je z nanosom in prekrivnostjo.

A še ne veš, da jaz berem misli? Kar Maestro vprašaj. :devil:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja očitno jih res :lol1:

prav danes sem gledala She lake in to prav vijolične

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

jaz sem zadnjič želela kupiti modrega, ampak ga niso imeli. Imam pa enega temno vijoličnega, pa še dva. Prekrivni se mi zdijo zelo (odvisno od odtenka) – vsaj ti ki jih še imem so.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz imam kar nekaj s-he lakov. Kar nekaj sem jih vzela, ko so jih imeli znižane za 30% oz 50%. Imam tudi krem oranžnega ;) Jih imam v planu pofotkati, a kaj ko vsega naenkrat ne morem narediti :))

Prekrivnost pa je čisto odvisna od odtenka do odtenka…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

sem videla ene swatche rumenega laka, pa je bilo vse skupaj precej lisasto. Zdej pa ne vem al ni dobro nanešen bil, ali je pa prekrivnost tako slaba

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Aham, rumen se res nanaša lisasto in ni čisto dobro prekriven. V bistvi gre za jelly finish in ti v splošnem niso prav hudo in popolnoma prekrivni. A rumeni so baje še dodaten problem, ker se večina lisasto nanaša in ta ni nobena izjema. Žal. Oranžnega pa po moje še nisem sprobala :blush1: A zna biti podoben “težak”… ne vem, ko se prepričam, poročam ;)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ohohoooo navdušenaaaa!

ravnokar sem sprobala moja nova lepotca 435 in 436!

435 je rdečko, z velikooo šimra in je res tak pomladni lakec, 436 mi je pa sicer zelo všeč, ampak je svetlejši kot sem pričakovala. Je vijola s srebrnim šimrom in mislim da ga ravno ta šimer ful posvetli

danes gre rdečko gor!

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

Jaz sem pa ravno danes nabavila dva: odtenek 327(najbolje ga opišem z besedo zelooo nežna krem barva) ter 318(rahlo perlast, za nekatere svetlo srebrn).
    Nanesla sem odtenek 327 in mi prekrivnost po dveh nanosih ni všeč,mogoče zaradi presvetle barve.Bom pa kasneje poročala o obstojnosti.Kasneje pa pride na vrsto še drug odtenek, za katerega upam da se bo bolje obnesel. :roll:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Dajte poslikat malo, prosimmm!!! Predvsem vijolični me hudo mikajo!!!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico