S-HE STYLEZONE – Eyeshadow Trio

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči S-HE STYLEZONE – Eyeshadow Trio

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

S-HE STYLEZONE – Eyeshadow Trio

Več odtenkov.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sencke sem kupila nekaj casa nazaj, ko se nisem imela v lasti vecjih paletk.

Moje veke so mastne, tako da vedno uporabljam primer (v tem primeru Urban Decay Primer Potion).

Same sencke so srednje pigmentirane, edino roznata je dobro pigmentirana. Same tvorijo zelo dober trojcek s svetlo roznato za highlighter, roznato kot glavno sencko ter sivo crno kot barvo za temnenje.

Uporabljam jih predvsem ko se mi nic ne da oziroma se mi mudi v sluzbo. Barvna kombinacija zelo odgovarja moji svetli kozi, tako da jih lahko nosim komot tudi v sluzbo.

Obstojnost je nekje povprecna na mojih vekah. Po dolgem dnevu so sicer se tu, toda nekako zbledele. Ravno zaradi primerja mi pa ne lezejo vec v gubo.

Sencke so nekje srednje fino mlete, gladke na dotik.

Emblaza je okrogla, s pokrovckom na zaklop tako da je zelo primerna za nosenje okoli. Odkar jo imam mi se ni pocila, tako da je precej kvalitetna. Embalaza je tudi zelo preprosta toda licna.

Cena je bila nekaj cez 3€, kar se mi zdi zelo dobra cena za trojcek senck. Sploh ker so v taksnih barvnih kombinacijah, da dobro izpadejo na veki.

Nakup bi ponovila v primeru, ce ne bi imela ze toliko senck.

4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Sencke sem za probo kupila par mesecev nazaj, pa so nazalost ze po prvi uporabi romale v smeti.

Embalaza je prozorna plastika, nic kaj prevec estetska, vendar me pri nizki ceni to niti ne moti. Ne vem kako se obnese pri transportu.

Imela sem trojcek rjavih barv, nad katerimi sem bila izredno razocarana.
    Sencke so nekje srednje mlete, dokaj slabo pigmentirane, ob nanasanju (nanasala sem jih s copicem) se zelo prasijo, na copic je potrebno dati ogromno kolicino sencke (prakticno sem kar drgnila po sencki) pa se vseeno je barva nekje srednja zalost.

Po pol ure je sencka zbledela, v gubo mi ni sla (s tem nimam problemov pri prakticni nobeni sencki), cez 2 ure je ni bilo skoraj nikjer vec. Ob uporabi primerja (TF Shadow insurance) mi je zdrzala par ur.
    Sencke se dokaj slabo blendajo in kar letijo z veke.

Na izbiro je kar nekaj odtenkov, morda se kvaliteta pri posameznih odtenkih kaj razlikuje, moje so bile res obupne.

Cena je okoli 3€ v DMu, kar se mi zdi za popolnoma neuporaben izdelek vseeno prevec.
    Ne priporocam!

p.s. morda sem malo ˝razvajena˝ saj uporabljam vecinoma mineralne sencke, vendar se tudi pri ˝obicajnih˝ najdejo dosti boljse za podobno ali malo visjo ceno.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico