S-HE – Quick Dry Spray

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ostali pripomočki S-HE – Quick Dry Spray

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis od proizvajalca:
    S-HE – Quick Dry Spray

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ta hitrosušeči sprej sem si kupila, še preden sem dobila Essiejev hitrosušeči nadlak.

Sprej je vijolične barve. Je zelo masten in ob uporabi so mastni vsi prsti, kar pa ni tako prijetno. Na prstah se naredi nekakšen sloj in če se slučajno česa dotakneš, je še vse ostalo mastno. :) Laka za nohte nič kaj prej ne posuši.

Embalaža je priročna za prenašanje. Pod pokrovu ima pumpico, kar je tudi zelo enostavno za doziranje. Cena je nekaj čez 2€, kar je zelo ugodno. Nakupa ne bom ponovila, ker z izdelkom nisem zadovoljna.

2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Embalaža tegale spreja je na pumpico, kar je praktično, ni pa praktično ko je čez nekaj časa že embalaža vsa mastna.
    Laka ne posuši hitreje, mogoče samo maaajhno plast na vrhu, vse ostalo pod njo pa je še vedno mokro.

Prsti, miza, hlače vse kar se dotakne ta sprej je matsno in tudi v kožo se ne vpije prej kot v kakšne pol ure, pa še jaz sem potem raje umila stran.

Vonja skoraj ne voham, je nežen, barve je vijolične, je pa kot malo redkejše olje in takšna je tudi konstinenca.

Cena je bila okoli 3Eur v DM, ne bom pa ga več kupila, zato 2/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico