S-HE – Nail polish corrector

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ostali pripomočki S-HE – Nail polish corrector

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis od proizvajalca:
    S-HE – Nail polish corrector

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ker v našem DM-u niso imeli korektorja od Essence, sem posegla po temu. Korekturni svincnik uporabljam redno ob vsakem lakiranju, za odstranjevanje in korekcijo laka. Kljub redni uporabi ga imam kar dolgo, saj ima poleg še tri nadomestne konice. Enostavno ga je manevrirati in dobro odstrani odvečni lak. Vonj mi je nekoliko neprijeten in močen, ki se pa hitro razdiši. Embalaža je praktična. Stal je nekaj čez 3€. Kupila ga bom le v primeru, če ne bom dobila korektorja od Essence. :)

4/5

Je zelo podoben kot korektor Essence.
    Vsebuje še 3 dodatne konice. Uporaba je preprosta, nadomesti mučenje z odstranjevanjem z vatirano palčko.

Cena je prbljižno 3E, in je 1E dražji kot Essence.
    Razlike jaz ne vidim,zato ga bom kupila le, če ne bodo imeli korektorja Essence.

Ocena:3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Enkrat sem kupila tale korektor, ker Essence, ki je moj najljubši niso imeli.
    Cena je okoli 3,4 Eur, podobno kot Essence, čeprav se mi zdi da malo več.

Tako kot pri essence so tudi tukaj na voljo dodatne konice, kar je ok.
    Embalaža je podobna, malo krajša, a me ne moti, korektor delo opravi super, a mi je od Essence vseeno ljubši, tudi vonj je boljši.

Ocena 3/5, ker tudi jaz ostajam pri Essence korektorju.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico