Rumeni-obarvani nohti, rešitve

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Rumeni-obarvani nohti, rešitve

Ta tema vsebuje 47 odgovorov, ima 22 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 4 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@yulee wrote:

Imela SYF Carribean Sea 4 dni in imam klub podlaku zdaj modro zabarvane nohte :(
    Nimam pojma, kaj naj dam čez, da moji prsti ne bodo zgledali tako mrliški.

@amisa wrote:

si sprobala roke/nohte skopat v limonini kopeli (mlacna voda+limonin sok)?

@yulee wrote:

Domača zaloga limon je pošla :(
    Je pa umivanje las vsaj malo pomagalo!

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

tudi meni so se po tem laku obarvali nohti :verymad: , samo da moj je bil essence.
    Ampak kaj naj če je takoo lep :lol1: .
    Ponavadi pa nimam teh problemov. In ja limona pomaga. Ali pa kakšen belilni lak mogoče?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ja, pri zabarvanih nohtih se priporoča limonin sok. Nekateri celo priporočajo tablete za zobne proteze. Obstajajo tudi zadeve, ki so prav temu namenjene.

Sama sem sprobala le limonin kis. Malo pomaga, ne dela pa čudežev.

Še najbolj pomaga imeti dober podlak, ki prepreči zabarvanje. Morda raje kar dve plasti podlaka ;)

So pa nekateri pigmenti ali odtenki lakov veliko bolj trdovratni in nohte bolj obarvajo kot drugi. Problematične so modre, turkizna, rumene barve. Tudi nekatere rdeče.

Vsekakor pa nikoli brez podlaka.

Lahko pa se uporabi kakšen lak, ki nevtralizira zabarvanje. Vendar to je le kamuflaža.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Essence znamka ima tudi neke tabletke, ki pobelijo nohte. Raztopiš jo v topli vodi in potem tam not namakaš roke nekaj minut.
    Ne vem, če so še v prodaji, jaz sem si jih kupila že kar pred časom. :unsure:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Saj res, Tassa. Te sem tudi jaz sprobala. Nekega hudega učinka ni bilo.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Pri meni tudi ne. :lol1:
    Samo poskusit ni greh, morda pa pomaga, če so obarvani (jaz nisem imela obarvanih ampak sem samo bolj bele hotela :lol1: ).

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Nisem še zasledila te teme, tako da jo odpiram za vse nasvete, kako preprečiti in odpraviti obarvanost nohtov zaradi temnih barv. Imate kakšne izkušnje s kakšnimi posebnimi izdelki? Vem, da je dober podlak nuja, sama uporabljam nailtek f.2, pa se mi zdi, da imam vseeno obarvane nohte.

Pri Oriflame sem zasledila masko za beljenje nohtov, to so sestavine:

aqua, polyvinyl acetate, ppg-3 methyl ether, acrylates copolymer, peg-12 dimethicone, diammonium citrate, propylene glycol, lactobacillus/wasabia japonica root ferment extract, phenoxyethanol, methylparaben, citric acid, propylparaben, lactic acid, ethylparaben, glycolic acid, malic acid, citrus limonum, citrus grandis extract, ci 77891

Bi to lahko delovalo? Je katera že preizkusila?

:flower2:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

tole zadevico od Oriflame sem preiskusila pa mi čisto nič ne pomaga :no:
    pomaga pa sestri ki jih ima porumenele od kajenja :roll:
    tudi jaz iščem nek učinkovit podlak proti rumenim nohtom…me je počasi že sram brez laka hodit okoli :blush1:

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

hmm, potem tudi meni ne bi pomagalo, sem zdaj nekako na istem, brez laka mi živeti ni oz. nohti so obupno rumeni brez njega :P

Profile photo of S
    S
    Član

meni pomagajo premori med lakiranjem, vsaj kakšen dan dva imam samo prozorni lak, pa še kakšna limona ali pa soda bikarbona pa nimam več teh problemov.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Nekateri svetujejo tudi malo c vitamina v prahu – bojda pomaga. Navlažiš nohte in podrgneš s prahom … Še nisem sprobala, ker nimam težav. :))

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

c-vitamin nabaviš v lekarni? ali se ga dobi tudi kje v kakšni drogeriji? in pa cena :flower2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

V DMu ga dobiš. Ne vem koliko je cena – nekaj €? Notri ga je kar veliko, tako da traja in traja.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js moram tut napovedat vojno rumenim nohtom…noben podlak ne pomaga.

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

tudi 2 sloja podlaka ne pomagata?

mislim, da bom preizkusila tale vitaminček :lol1: za ta čas pa moram pogledat, ali imamo doma kaj sode, hmm a pecilni bi tudi pomagal :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico