Ronja išče dom

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 2 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Razbojniška hči, punčka Ronja, se je rodila brezdomi mamici v zapuščenem in močno zaraščenem propadlem gradbišču.
    Trenutno biva pri moji teti v kleti, je veterinarsko pregledena, cepljena, razglistena in razbolhana. Zaradi prostorske stiske z mačkoriji … v vsakem od naših domov ožje družine bivata najmanj dva, čaka na svoj dom.
    Na začetku je bila malo plašna, zdaj pa je izjemno prijazna muca želvovinaste barve, ki obožuje carkjanje v naročju. Trenutno se v svojem prostoru rada igra tako s človekom kot tudi sama.

Če bi ji kdo lahko ponudil topel in ljubeč dom :chair: naj javi na forum ali na mejl ars.cosmetica@gmail.com

Ker je vsaka žival tudi finančna obveza, smo v naši družini pripravljeni na dolgoročno pomoč pri nabavi hrane in peska (z veseljem, ker nam je vsem hudo, da ji trenutno sami ne moremo nuditi doma).

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

vse kaže, da bo Ronja ostala pri nas :innocent: … tudi meni ni več do tega, da bi kam šla :blush1:

družbo ji bosta delala Blu in Ori:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Kakšna fletna mačja druščina :sendlove: .

Blu me spominja na našega prvega mačkončka, še v moji mladosti oz. otroštvu.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Lepo :sendlove:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Oo, kako lepo! :heart:

Profile photo of C-Bomb
    C-Bomb
    Član

Iiiiiii :heart:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

.. imamo nekaj težav “v mačjem raju” :P
    Ronja vedno manj mara oba mačkona, oranžkota tepe (on nje ne nazaj), tako da je malo slabe volje. upam, da se bo ustalila, po poročanju je bilo danes slabše kot prejšnje dni :ermm:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ronja ima nov dom :) :luck:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

O, super! :heart:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico