Rolanje

Ta tema vsebuje 19 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Punce se kaj rolate?

Meni osebno je rolanje zakon :yes: . super je za noge pa sedaj ko ni prevroče je pravi čas. sem vsak dan na rolerjih, sicer še nimam kondicije na plusu ampak ustrajam in počasi se daleč pride.
    Rolanje je odlično v boju proti celulitu v to sem prepričana. Če ga imate dosti, se namažite z dobro kremo proti njemu se ovijte v folijo in hop na rolarje pa 0,5L vode ne pozabit doma. Rezultati se bojo hitr pojavli. :cheer:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz rolam samo v krogu. :P Se še nisem opogumila, da bi zavila na LJ ulice.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja, rolanje je res zakon!
    Gejba, kar opogumi se, ampak v nedeljo, al pa mogoče danes ko je praznik, ko so pločniki bolj prazni! Res je super :thumbsup: z mojim sva rolala nedolgo nazaj od Bežigrada do centra po Dunajski in Slovenski do Aškerčeve, pa mimo Tivolija čez Šiško nazaj za Bežigrad in je blo res super!

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Z mojo srečo/znanjem, me bo že prvi dan kdo zbil. :blush1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

potem pa najprej na kako veliko parkirišče vadit :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz se kar v Tivoliju po kotalkališču rolam. :lol1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Gejba, a tvoja kolena nič ne trpijo pri rolanju?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Začuda, ne. Vendar tudi rolam ne dosti, pa še takrat samo kako uro.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

gejba, imaš težave s koleni?
    js jih imam tut, pa mi pri rolanju ne trpijo…bolj ubijalski je tek

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz kar dosti rolam ze od malih nog, mi je res super :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Eno koleno imam čisto zanič – tek, stopnice in počepi so no go. Rolanje in kolo pa gresta skozi.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ja, rolam. Samo letos se še nisem spravila na rolarje, še čakajo na omari :lol1:
    drugače pa jaz hodim rolat na eno potko ob železnici, pri nas je preozka cesta pa še pločnika ni nobenega.
    Rolam pa že dolgo, nekje od začetka OŠ, takrat so se ti rolarji tudi malo bolj razširili in sta se tudi moja starša naučila :))

anncheek
    Udeleženec

ooo ste pridne..

mi mamo pa prav kolesarsko pot ob jezeru, čist nov asvalt mal je gužve ob sončnih dneh sam je useen prau super. pa ko se zmatram so klopce zraven da se lahka spočijem=P

sicer ne pridem prav daleč sam usak dan mal dle=P.

jaz mam probleme z levim kolenom :verymad: .tako da kaki počepi odpadejo tudi pri meni, pri rolanju pa še nimam problemou.

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jst sem bila ravno danes prvič letos na rolerjih, po treh letih pavze :) sem ugotovila, da so moji rolerji čist out of date, da moram čimprej kupit ene boljše oz. novejše :lol1:

anncheek
    Udeleženec

važno da rolat se da z njimi.

jst se še pa odločam a bi šla zdejle al raj mal kasnej al bi raj lenarla :naughty:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico