REXONA – Women Active Emotion

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti REXONA – Women Active Emotion

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

fotografijo je prispevala Tassa

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To je trenutno moj najljubši deodorant. :lashing:

V njega sem se zaljubila na prvi “špric”. :lol1: :silly:

Kupila sem ga v Avstriji, v Bipi, in sem zanj dala 1.99€ ker je bil v akciji; pri naslednjem nakupu je bila cena 2.49€.

Pri njem mi zelo odgovarja vonj. Po navadi pri deodorantih ne maram parfumskih vonjev.
    Ta Rexona ima precej močan vonj, ki že malo spominja na parfumskega, po drugi strani pa vseeno deluje zelo osvežilno.

Vonj zdrži cel dan.

Embalaža je klasična in meni za deodorante všečna.

Splošna ocena 5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta deodorant je tudi mene navdušil. Ima sicer malo močnejši vonj, a dosti nevtralnega da se ne tepe z večino parfumov.

Še posebej mi je všeč embalaža, saj ima na zgornjem delu nekakšno zaporo, s katero lahko “zaklenemo” pumpico, kar je še posebej za potovanja odlično.

Z občutkom mokrote po nanašanju nisem imela težav. Vonj se obdrži kar nekaj časa, uspešno pa deodorant preprečuje tudi neprijeten vonj.

Priporočam!

Ocena 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico