Revlon professional

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA IN OBLIKOVANJE LAS Revlon professional

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of very_berry very_berry 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of chica
    chica
    Član

Mene pa zanima, kje v Ljubljani bi lahko kupila to:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

pri kaksnem frizerja, ki uporablja revlon?

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Mogoče bi lahko uvoznik naročil in poslal? Studio MA.

Profile photo of chica
    chica
    Član

A da bi se kar na Studio Ma obrnila? Mogoče pa res. Hvala! Sem mislila, da katera pozna kakšnega frizerja tukaj v Ljubljani, ki uporablja to lasno kozmetiko…

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Jaz sem hotela naročit eno stvar od Revlona in sem pisala na Studio MA in so mi rekli da ne morem teh stvari posebej naročat, da jih lahko naročim le če naročim kaj iz akcije in potem v opombah dodam da bi še to imela. Ker nič ne rabim, me zanima če bo katera kaj naročevala iz njihove strani, da bi še meni naročila ta balzam, ki si ga želim. Hvala ;)

Sillyblond
    Član

@sillyblond wrote:

Jaz sem hotela naročit eno stvar od Revlona in sem pisala na Studio MA in so mi rekli da ne morem teh stvari posebej naročat, da jih lahko naročim le če naročim kaj iz akcije in potem v opombah dodam da bi še to imela. Ker nič ne rabim, me zanima če bo katera kaj naročevala iz njihove strani, da bi še meni naročila ta balzam, ki si ga želim. Hvala ;)

Profile photo of chica
    chica
    Član

Sillyblond, to je pa čudno!Jaz sem jim kar mejl napisala če mi lahko balzam pošljejo in so mi ga brez problema!Še ceno so mi izračunali! :) In to sem storila že parkrat…

Sillyblond
    Član

Ja, saj tak sem jaz. Poslala mail, napisala kaj si želim in dobila tak odgovor. Whatever, oni manj zaslužijo s kompliciranjem. ;) lol

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

A mogoče katera ve, kje bi lahko kupila/naročila te proizvode?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico