REVLON – Nail Enamel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte REVLON – Nail Enamel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

vir

Sestavine: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocelluose, Tribenzoin, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Stearalkonium Bentonite, Stearalkonium Hectorite, Triacetin, Camphor, Citric Acid, Malic Acid, Phosphoric Acid, Tetrabutyl Phenyl Benzoate, Tin Oxides, Dimethicone Copolyol May contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides, Mica Ferric Ammonium Ferrocyanide, Red 6 Lake, Red 7 Lake, Red 34 Lake, Yellow 5 Lake, Aluminum Powder, Carmine, Bismuth Oxychloride, Guanine, Chronium Oxide Greens, Chronium Hydroxide Green, Manganese Violet, Violet 2

Lak za nohte brez DBP, toluena in formaldehida.

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Sama sem nad Revlonovimi laki navdušena … Se lepo nanašajo in tudi obstojni so kar (brez podlaka in nadlaka celo 4-5 dni, kar se mi zdi dovolj). Pogrešam več barvnih odtenkov (se mi zdi, da v SLO kar škrtarijo z njimi). Tudi cena menda ni pretirana, se pa ne spomnim točno, ker že kar nekaj časa nisem kupila nobenega, saj imam trenutno kup lakov na zalogi.

Ocena: 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico