Revlon Mineral Lipglaze

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Revlon Mineral Lipglaze

Ta tema vsebuje 46 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Gejba, to je ta?

kateri odtenek si pa naročila?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Everlasting blush. :heart: Če mi bo všeč tekstura, si jih bom naročila še nekaj. Ta na slikici je eden izmed kandidatov. :wink3:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Everlasting blush zgleda krasen (vsaj kolikor lahko ocenim odtenek na netu), všeč sta mi še forever fig in stay ablaze. Super Lustrous od Revlona so mi zelo všeč (eden redkih glosov, ki sem jih hitro porabila), razen vonj mi je bil malo čuden (ali pa sem jaz nabasala na kaj pokvarjenega :huh: ). Imela sem odtenek glossy rose- super barva (ne preveč pigmentiran, ampak vseeno dovolj, da lepo poudari).

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Lipglazi so baje še najbolj podobni tekočin šminkam – so namreč dokaj pigmentirani. Barva sama naj bi bila obstojna nekaj ur, medtem ko sijaj izgine prej. Imajo različne sadne vonje in kar jih je meni prodalo – niso lepljivi. :peace:

YouTube review – sicer ravno za meni ne toliko všečno barvo a vseeno:

http://www.youtube.com/watch?v=GeRo1zWgQHg

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala za link in opis :flower2:
    Mogoče veš, če se jih bo dalo kupit..al se bom mogla navadit na naročanje :roll:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz vse naročam, ker mi je neumno, da se pri nas polovice izdelkov sploh ne dobi, druga polovica pa je bistveno dražja v tujini. Včasih dam za poštnino več kot za izdelek, pa je še kar 50% cenejši kot pri nas :wall:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Moj glosek:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Lipglazi so lepljivi – vendar ni hudega.
    Lep odtenek in dolga obstojnost odtehtata lepljivost. :wink3:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

se že veselim (najprej tvojega :lashing: ) stay ablaze..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz tudi. :lol1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem si naročila še Stay ablaze in Continous Pink. V igri je bil še Neverending nude samo me je premamila nova MYB mineralna šminka v odtenku Nude shell. :blush2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..super..boš lahko kje v živo predstavila nove pridobitve :flower1: :guitar:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Misliš poleg HiP kremnega linerja in Zoya lakcev. :P Je bilo čez poletje zatišje, tako da bo avgust bolj pester.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Revlon Colorstay mineral lipglaze imajo v mullerju (mislim, da so na novo dobili), stanejo pa 8,99 eurov; na voljo je 12 odtenkov.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ravno danes sem čekirala Revlon police, pa ga nisem videla….

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico