REVLON – Illuminance Kremna Senčila

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči REVLON – Illuminance Kremna Senčila

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

REVLON – Illuminance Creme Eye Shadow

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila kot darilo.

Sama imam mastne veke, zato pred nanosom cesarkoli potrebujem podlago. V tem primeru sem uporabila UDPP ter CS eye poxy.

Sencke sem uporabila kot primer pod drugimi, saj so kremne. Kljub temu da sem uporabila razlicne sencke, je bil rezultat vedno enak.

Tekstura je kremasta, nekoliko gostejsa. Sencke so zelo pigmentirane, ter tudi lepo se nanasajo.

Na zalost se je vse skupaj po pol ure zavleklo v gubo in naredilo packarijo. Ce sem izdelek uporabila brez sencke cez, se je to zgodilo se prej. Ocitno ni za moje mastne veke, kljub podlagi.

Embalaza je srednje prakticna. Plasticna, s plasticnim pokrovckom. Transporta verjetno ne bi prezivela.

Cena je 9$, kar je ugodno ce vam odgovarja. Meni zal ne.

2/5 ker so barve res pigmentirane in ni nobenega problema z nanosom, toda zal za mastne veke ne bo v redu.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico