REVLON Doubletwist mascara

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči REVLON Doubletwist mascara

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of majams majams 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

Moje iskušnje s tole maskaro so bolj tako…na krtački se vedno ko jo potegneš s tube nabere veliiikooo preveč izdelka. Sicer maskara ne dela nevemkakšnih grudic pa tudi pobarva in podaljša trepalnice kar vredu. Je pa malo preokorna…ima ogromno hibridno krtačko ,kar pomeni standardne ščetine/plastična krtačka.
    Moja ocena: 3/5

Profile photo of majams
    majams
    Član

Tale maskara ima res nekoliko nerodno krtačko, tudi jaz opažam, da se na njej nabere preveč maskare in potem na trepalnicah pusti grudice. Se mi pa zdi, da se z uporabo stanje izboljša (ali pa se navadimo nanjo), ker se mi je to bolj dogajalo, ko sem jo začela uporabljat, sedaj pa se mi grudice redkeje pojavljajo. Maskara mi je sicer všeč, ker trepalnice lepo razčeše, jih ne lepi skupaj (razen občasnih grudic) in lepo podaljša.

Ocena:4/5

Edit: izkazalo se je, da tale maskara draži moje (občutljive) oči, če jo nosim več kot par ur, zato nižam oceno na 2/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico