REVLON – ColorStay Mineral Lipglaze

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice REVLON – ColorStay Mineral Lipglaze

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: styrene/acrylates copolymer, phenyl trimethicone, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyglyceryl-4 isostearate, trimethylsiloxyphenyl dimethicone, isododecane, PPG-51 / SMDI copolymer, silica silylate, cera microcristallina, parfum, limonene, benzyl benzoate, citral, caprylyl glycol, 1,2-hexanediol; MAY CONTAIN: mica, titanium dioxide, iron oxides, yellow 5 lake, red 21, red 7 lake, red 6 lake, red 33 lake, orange 5

Moj glos je v odtenku Stay Ablaze. Barve kar ne morem prehvaliti, ker je točno to, kar sem si želela – na ustnicah izpade lepa jagodno rdeča barva, ne preveč kričeča..vendar še vedno dovolj intenzivna, da se opazi. Pigmenti ustnice obarvajo še kar nekaj časa po nanosu, na začetku je glos malo lepljiv, vendar ne dolgo..sploh pa mene to ne moti. Vonj je sladek, po sladko-sadnih bonbonih, s kančkom vanilije..meni vonj ni všeč, moti me pa tudi ne. Obstojnost glosa je nekaj srednjega, kakšnega posebnega negovalnega efekta nima (vsaj pri meni ne).
    Največja prednost zame je odtenek in dejstvo, da nekaj barve ostane tudi po tem, ko efekt glosa izgine.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz voham pri teh glosih pina colado. :lol1: Imam jih v odtenkih Stay Ablaze, Continuous Pink in Everlasting blush. Zagotovo si bom pa kupila še Eternal Blossom, ki je čudovita elegantna rozika.
    Everlasting b. je marelično-roze barve in zelo lepo nevsiljivo poudari ustnice. Pri temu glosu se pri meni barva obdrži še najdlje – tam do 4 ure. Continuous P. obarva moje ustnice v nežno roza barvo, ki jo uporabljam v kombinaciji z močno naličenimi očmi.
    Stay A. je tudi pri meni zelo veliko v uporabi – predvsem zato, ker da mojim skorajda brezbarvnim ustnicam, “zdravo” rdeče-rjavo barvo, ki traja in traja. :sendlove:

Še moji srčki (S.A, C.P in E.B):

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Lahko potrdim, da Stay Ablaze na mojih ustnicah izpade bolj “divje rdeča” kot na Gejbi :yes: ..pri meni skorajda ni videti rjavega pridiha :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Glos sem kupila zaradi dobrih ocen na forumu.

Je v simpaticni embalazi, ki je na sredini ozja kot na koncih. Nanos in doziranje sta enostavna, prav tako dobro prenese transport.

Imam ga v odtenku Stay Ablaze, ki mojih ustnicam podari cudovito barvo, kot da bi si jih ravnokar pogrizla :silly: Ima mini blescice, ki na ustnicah lepo izpadejo.
    Je dobro pigmentiran (glede na to da gre za gloss) in je po mojem mnenju glede tega ravno nekje med obicajnimi glossi in sminkami.

Glos mi ustnice navlazi in lepo zasciti (kar je prakticno predvsem pozimi), pretirano suhih nimam, jih pa ne nahrani.

Po nanosu so ustnice lepo obarvane, svetlece in privlacne na izgled, da zelo lep ˝wet look˝

Obstojnost je nekje srednja, na meni zdrzi priblizno 2 uri, potem moram nanos ponoviti.

Cena je okoli 8€ kar se mi zdi za tako dober glos poceni in ga bom zagotovo se kupila, saj se kljub temu, da odtenkov ni ravno ogromno, med njimi najde kar nekaj, ki pritegnejo mojo pozornost.

Priporocam!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico