Revlon

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Revlon

Ta tema vsebuje 320 odgovorov, ima 32 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Novička o težko pričakovanih šminkah: Revlon Lip Butter ColorBurst :lashing:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Aaaa, super! :cheer:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

:hairup: Pa ravno zdaj, ko sem se prepričala, da jih ne potrebujem… :mistake: :lol1:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Aaah super! Sem mislila, da gre Revlon iz prodaje, ker je v Müllerju vse znižano, in naredila zalogo korektorja :)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@yulee wrote:

Aaah super! Sem mislila, da gre Revlon iz prodaje, ker je v Müllerju vse znižano, in naredila zalogo korektorja :)

A znižan je Revlon? V vseh Müllerjih? Za koliko? A morda Müller ukinja Revlon znamko? :flower2:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Kaj dosti od Revlona nisem imela (ampak samo zato, ker pri nas ni nobene izbire), vem pa, da je precej popularen v Ameriki.
    Colorstay je po mojem mnenju odličen puder, prav tako sem (bila) zadovoljna s Colorburst šminkami in Super Lustrous glossi. :thumbsup:

Odlična novice glede lip butterjev. Samo cena me še zanima. :confused:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@Plain Jane wrote:

Odlična novice glede lip butterjev. Samo cena me še zanima. :confused:

V spletni prodajalni so 10,90€. :lashing:

Plain Jane
    Član

+ oderuška poštnina. Ne hvala.

Profile photo of Casandra
    Casandra
    Član

Ooooo, v iliriji jih imajo? To grem pa direkt pogledat pa čakat na kake popuste/znižanja v Iliriji, se mi najbolj splača :) Pa ravno ko sem si zrihtala Viso Electron da bom lahko prek neta naročila..

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@yulee wrote:

colorstay ali photoready korektor? js sem pred časom hotela kupit photoready… vzela sem pa colorstay :mistake: pa se mi ta ne zdi ok za pod očmi. če je photoready boljši, bi tega sprobala :yes: – če ga imaš, bi prosla, če ga lahko še s katerim primerjaš :flower1:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

@tassa: v Müllerjih je 25% popusta na vse Revlon izdelke do konca tega tedna (18.11.). Sicer sem znižanje opazila na Čopovi, v BTCju pa ne, čeprav je v katalogu pisalo, da je povsod, kjer prodajajo to znamko.. Hm.

@nina: jaz uporabljam Colorstay under eye concealer in mi je perfekten (prekrivnost, občutek, barva, obstojost), Photoready pa nisem probala.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@yulee wrote:

@tassa: v Müllerjih je 25% popusta na vse Revlon izdelke do konca tega tedna (18.11.). Sicer sem znižanje opazila na Čopovi, v BTCju pa ne, čeprav je v katalogu pisalo, da je povsod, kjer prodajajo to znamko.. Hm.

Hvala! :flower2: Sem včeraj že koristila (tud na Čopovi). :cheer:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Yulee :flower2: ..meni se pa zdi, da mi izsušuje :think: poročam, ko sprobam še photoready.

v članek na portalu sem dodala še 2 review-ja z YT, mi je zadnjič čist iz glave ušlo, da je kar nekaj uporabnih posnetkov gor :mistake:
    http://www.ars-cosmetica.com/dekorativa/284-revlon-lip-butter-colorburst

Plain Jane
    Član

Samo v vednost, v Iliriji še nimajo lip butterjev, ker kao nimajo testerjev in jih ne smejo dat ven. Cena naj bi bila sicer 9€.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

A te je možno dobiti pri nas? Na Čopovi sem gledala pa jih nisem videla. :confused: :no: A je katera že sprobala? So ok? Obstojnost? Nanos? Meni zgledajo krasne barve… :sendlove:

VIR

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico