REVLON

Ta tema vsebuje 42 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kristina Kristina 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Odpiram novo temo.. :) Zanima me namreč kaj se da od Revlon lakov dobit pri nas..

Nagledanih mam par lakov,a nisem optimist,Millerja pa nimam v bljižini,da bi preverila :)

Zanima me predvsem Revlon sparkling (dupe za Essie a cut above)

http://www.paperbacksandpostcards.com

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Edini Revlon z bleščicami, ki ga imajo v ljubljanskih Müllerjih, je Facets of Fuchsia:

http://chikisnails.blogspot.com

Poleg tega imajo še klasične barve in nekaj tistih dišečih variant, se mi zdi.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

uff..škoda :ermm: sm mela v mislih še starry pink.. :blush1:
    Na ebayu pa so precej dragi..Zakaj smo v SLO vedno 100let za ostalimi? :no:

Vseeno hvala za info :flower1:

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Ja, res je :veryangry: . To smo ugotavljale že pri šminkah.

Tudi včasih, ko so imeli Revlon še v Watsonsu in Beauty Worldu, so imeli precej omejeno ponudbo glede na druge države. Moram enkrat v Avstriji pogledat kaj imajo tam na stojalih.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

no,v soboto sem bila v millerju (btc) in niti facets of fucsia niso meli.. :blush1: :no: samo pač redne odtenke.

res škoda (tud za šminke).

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Facets of Fuchsia je pa šel danes z mano, se nisem mogla upret, ker sem ga že nekaj časa gledala. Zmaga to, da je dejansko tak lak, ne gre samo za bleščice. :D: Vixen je še lep.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Revlon laki za nohte v novih odtenkih :manicure:

Kratek review
    Testirala sem chic, flirt in foxy. 3 sloji dejansko res zdržijo en teden, s tem da se po 5 dneh pozna malo belega roba na konicah. 2 sloja mi zdržita 5 dni, prav tako 4. in 5. malo belega roba na konicah. Kruši se pa ne (v smislu, da bi se večje zaplete krušile z nohtov).

Flirt me je očaral in ga super kombiniram k outfitom, zelo všeč :sendlove:
    Chic mi v steklenički ne zgleda slab, ampak na nohtih mi pa ni ok, ne paše mi. Mela sem idejo, da se bo morda lepo ujel z jeansom, pa se ne …vsaj z mojim ne:)
    Foxy me je presenetil, lep rjavko z drobnim šimrom, uporaben lak.
    Posh zelenko pa enostavno ni moj odtenek zelene, tudi za pomlad in poletje ne bo prišel v upoštev :)

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Meni je pa Nina (za moderatorstvo) prijazno poslala Revlonov lakec Fearless, ki je ressss leeeep :inlove:
    Zdaj sem ga imela gor dvakrat, taka lepa poletna barva, nekaj med rdečo in koralno (sumim, da je praktično enako kot Essiejec Escapades, ki je itak moj daleč najljubši lakec).

Je očaral prodajalko v ljubljanskem Yves Rocheru, me je povprašala po odtenku :lol1: , pa mislim, da je tudi Gogina nova pridobitev (če se prav spomnim najinega včerajšnjega pohoda po Müllerju) :yes: :))

Mu pa praktično vsaka fotka dela krivico, tudi na netu nisem našla nobene take, ki bi izžarevala njegov pravi šarm …

Plain Jane
    Član

Katastrofa kako smo mi zadaj. V Ameriki majo že par let nove flaške. In z 10x boljšim in širokim čopičem (imam odtenek Marmelade) in ogromno odtenkov.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ampak šparajo jih izgeda samo za ZDA. Ne vem, če sem jih še kje opazila. :verymad:

Saša – tole je pa odtenek čisto tebi pisan na kožo … pa Gogi tudi. :sendlove:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Res je lep. Ga imam že 2 dni na nohtih :sendlove:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

revlon laki za nohte so povsod enaki, niso pa vse linije lakov na voljo za vse države ;)
    pri nas so klasični Revlon laki in dišečkoti, ni pa colorstay linije in brilliant strenght.

Plain Jane
    Član

Colorstay sem imela v mislih, ja. :blush1: Škoda, ker je ful boljši čopič.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

previdoma marca pridejo v Slo colorstay gel envy laki :manicure:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

:shock2: :gjump: :3party: :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico