Revija Kameleon

Ars Cosmetica Forum OSTALO GLASBA, KULTURA IN MEDIJI Revija Kameleon

Ta tema vsebuje 42 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@nati wrote:

Kameleon? Super :D:
    kje se bo dalo to revijo dobit? povsod?

@kristina wrote:

Se pridružujem Nati z vprašanjem. Tale tvoja napoved, Nina, se bere zanimivo.

@rabarbara wrote:

Uuu, sliši se res zanimivo! :yes:

@littlemonster wrote:

Kameleon – kje, kje? Obožujem take revije :lashing:

Kot že omenjeno v čvekalnici…naslednji teden prihaja na police nova revija Kameleon, kjer “sva” Ars Cosmetica in jaz zadolžena za kozmetično rubriko :manicure:

Prodajna mesta in ostale osnovne info so na portalu: KLIK

Komaj čakam, da bo na prodaj.. :3party:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tudi jaz jo komaj čakam. Tale naslovnica je hudo dobra! :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tudi jaz :D: samo še par dni :thumbsup:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Na koliko časa pa bo izhajala revija, bo mesečnik?
    Jo bom zagotovo kupila in če mi bo všeč, jo naročim. (Ravno se mi bo iztekla naročnina za L&Z, ki je čisto brezvezna in sem jo odjavila.)

Tudi jaz že odštevam dneve do izida :cheer: !

sliši se zanimivo :) :D:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Dvomesečnik bo..
    Prodajnih mest bo kar veliko…btw – delili ga bodo na letalih adria airways :witch2: :read2:
    Še nekaj odgovorov na vprašanja: v Kamniku v Mercatorju bo – 20 izvodov :wink1: , v Šoštanju ga ne bo – bo pa na kar nekaj prodajnih mestih v Velenju (veleja park, omv, trafike…)

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

V ponedeljek letim na Petrol :lol1:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Super! Me že ful zanima vsebina :read:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Bom šla kar v ponedeljek pogledat.

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

@kristina wrote:

Na koliko časa pa bo izhajala revija, bo mesečnik?
    Jo bom zagotovo kupila in če mi bo všeč, jo naročim. (Ravno se mi bo iztekla naročnina za L&Z, ki je čisto brezvezna in sem jo odjavila.)

To se pa strinjam, v začetku mi je bila všeč, potem pa ni bilo več kaj brati.

To bo nekaj zame, komaj čakam, da jo dobim. :yes:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi meni je bila sprva L&Z strasno dobra, potem so se pa poslabsali.. in sedaj ni vec kaj brati. Se vedno sem zvesta Radarju, ampak to nima veze s kozmetiko.

Kaj na obali bo kje? :blush1:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Imam ga, imam ga! na hitro sem ga prelistala. :thumbsup:

Jaz sem pa danes želela kupit revijo v dveh trafikah in je še nikjer niso imeli ‘vnešene v sistem’ in je nisem mogla kupit :no:, so rekli naj pridem jutri … Pa pred nosom mi je z njo mahala, ni fer no…

EDIT: danes sem pa dobila! :cheer:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

v katerih trafikah si pa bila..?

Kameleon je čist drug koncept kot npr. L&Z.
    Teme so zbrane tako za ženske kot za moške, veliko je znanja in dobrih info in mislim, da je taka revija, ki se res zavzema za bolj eko način življenja na vseh področjih, bila zelo potrebna…jaz osebno sicer mislim, da bi bilo fajn, da pri modi, kozmetiki.. dodali še več fotk, ker te teme sploh ženske rade tudi gledamo :blush1: :lashing: …poleg branja seveda.

Js vam priporočam, da si pri kozmetiki zrežete vn tist slovarček konzervansov (če ga že nimate), ki sproščajo formaldehid – ker si jih je težje zapomnit kot npr. parabene…so pa slabi, ker formaldehid ni nedolžen niti za človeške celice kot tudi ne za okolje..
    Ta slovar sestavin pa do zdaj še nikjer ni bil točno in v celoti napisan (pri nas..v revijah ali na netu) – sem te info natančno zbrala že enkrat za Ars, primarno za seminarsko za fax, črpala pa s strani evropske komisije, tako da je res točen..in nikakor ni prepisan s kakšnih drugih strani ali revij – tujih ali naših.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico