Rdečila

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Rdečila

Ta tema vsebuje 81 odgovorov, ima 35 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 2 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Deborah Rosa Pesca in Cacao:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

lepe barve :thumbsup: kako je kaj z obstojnostjo?

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Rosa Pesca mi je všeč. Sta kremasta, ja?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mislim da sta v kamno :ermm:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Meni je pa Cacao všeč :blush1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni pa Pesca :inlove:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

V kamnu sta. :yes: Na meni je obstojnost dobra, pa imam mastno kožo. :thumbsup:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Tudi jaz sem se letos začela navduševati nad rdečili – v zbirki imam eno Bellapierre in pa eno Narsovo rdečilo. Oba sta super.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz sem kar malček mahnjena na rdečila in povsod se oziram za lepimi odtenki. Moja zadnja NP je MAC mineralizirano rdečilo Moon River. Moram še poslikat. Zaenkrat slikca iz MAC spletne strani…

vir

Sicer pa imam veliko sample size EDM rdečil. Večina je zelo uporabnih, a do sedaj še nisem naletela na nobenega lepega roza. Vsi mi potegnejo na oranž ali koralo.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Uf, tale izgleda čudovito…

Profile photo of Ribica
    Ribica
    Član

No tako. Tudi jaz imam rada rdečila. Imam EDM, MAC, Alverde, Essence, v glavnem vsega malo (ali veliko). :lol1: Na spletni strani Parokeets so dekleta pripravila nagradno igro in v prispevku sem “opisala” moja rdečila. Če vas zanima si poglejte http://www.parokeets.com/sl/2009/09/nov-izziv-in-nova-priloznost-ribica/in potem glasujte zame. Za vsak glas bom zelo hvaležna. :hug:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

No.jaz pa nimam rada rdečil. :lol1:
    odgovarja mi samo tole. :lashing:
    http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/1315_43/first-crush-blush-all-over-glow.cfm

v živo je bolj opečna barva oz. rjavo- oranž.uporabljam ga v zimskem času, poleti mi še na misel ne pride, da bi ga uporabila…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz jih tudi včasih nisem uporabljala, zdaj je pa NUJA!
    tako sem se navadila na rdečila, da če tega ne uporabim, izgledam sama sebi čisto bleda in brez življenja. blush da orazu tak lep glow, obliko, življenje…

Uporabljam pa v glavnem EDM Snuggle in Waffle Cone ter TBS Cheek Bloom :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Imam samo eno rdečilo, Sweetscents Beloved. Ga pa bolj redko uporabljam kot rdečilo, večkrat je kot senca na vekah :))

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

nati, kateri čopič uporabljaš za nanos rdečila?

ps; lepo prosim za fotko ali link. :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico