Razvijanje fotografij – DM, Muller

Ars Cosmetica Forum OSTALO DOM, KUHANJE IN HOBIJI Razvijanje fotografij – DM, Muller

Ta tema vsebuje 22 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Zanima me, kje razvijate digitalne fotografije? in kakšne so približno cene fotografij na splošno?

jaz že nekaj časa delam izbore fotografij, da jih bom razvila…pa me mika razvijanje pri DM-ju

cene se mi zdijo kar ugodne, in če prav razumem, fotke naložiš gor, izbereš velikost in jih potem dvigneš v svoji poslovalnici in tam tudi plačaš…

ima katera izkušnje s tem?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Jaz imam samo izkušnje z Mullerju.
    In sicer lahko tvoje slike vzame vsak, ker ne preverjajo ali si ti naročnik ali ne, samo prineseš na blagajno in plačaš.
    Je pa sestra naročevala pri Mercatorju in mislim, da pride ena slika 13 centov. Kako je pa tam urejeno pa ne vem.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hmm…saj močno dvomim, da bi kdo hotel kupit tuje footografije?
    kolikor gledam na spletnih straneh, je program za fotografije pri Mullerju in DM-ju isti, a se vseeno bolj nagibam k DM-ju…verjetno ravno zato, ker je frekventnost strank v DM-ju veliko manjša

pomoje bom kar poskusila…najprej s fotkami mojega psa :lol1:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Nati po mojem ti fotografij ne bo noben uzel, prej jih bo nekdo pogledal :naughty: Tudi sama ko sem bila še crazy najstnica sem z prijateljico v D.M.-u pregledovala fotografije :blush1: Tako da ti priporočam da tam ne razvijaš fotografij z žgečkljivo vsebino :wink1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pri nas pošiljamo fotke v en foto studio, imajo isto preko neta. Za DM in Müller pa ne vem, me moti, da so slike kar tam zunaj, da jih lahko vsak brska.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Razvijajo tudi v Leclercu, baje po nekih blazno ugodnih cenah.

Jaz jih za mami pošiljam v DM, kjer jih potem sama dvigne (ponavadi me čez kak teden vpraša, če sem že dobila obvestilo na mail, pa sem ga že zdavnaj, samo pozabim nanj :lol1: ).

Drugače je mami z DM zadovoljna, samo ker gre vedno za večje količine fotk, pošiljanje preko spleta ful traja :mistake:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

oo pa rees! Leclerc
    spet isti program za pošiljanje kot v DMju in Mullerju, le cene so res nižje :thumbsup:

bom najprej to sprobala :D:

hvala Saša

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Leclerc, Leclerc, ne Lecrerc :lol1: :lol1: :lol1:

Morda bom pa jaz tudi naslednjič tam probala, pa da vidimo :lol1:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

jaz jih vedno razvijam v DMu in so mi še kar vredu,
    edini problem je ker sami odstranjujejo (verjetno računalniško) rdeče oči, potem sta pa 2 osebi na fotki, pa ima vsaka eno oko rdeče drugo pa črno :lol1: ne vedno, ampak se mi je že parkrat zgodilo :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hehe, tipkarski škrat :lol1: sem že popravila

Profile photo of Cathy
    Cathy
    Član

mi smo dal ene parkrat v dm pa smo bli full razočarani, ker je bil full slab papir tko da nismo nikol več tja dal

mi res velik slik razvijemo k mamo full albumov pa to… družinske slike pač in jst sm zdej nazadnje dala razvit kr EnaA in sm bla full zadovoljna! itak pošlješ prek neta in pol dobiš najkasnej u dveh dneh… tko da bom kr tja pošiljala k bom kej mela k smo res zadovoljni

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz jih v dm-u razvijam….tud te s telefona (od mačk :)) )..mam okej izkušnje. Pri programu je dobro pogledat, pri kateri velikosti je fotka dobre kvalitete (to seveda velja za razne fotke s telefona ipd.) pa mislim da je še kar nekaj nastavitev…
    Bom pa tud js še kje drugje sprobala, da vidim kako je…

A ni opcija za popravljanje rdečih oči posebej za označit?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Moj dragi jih v Harvey Normanu razvija… Nekatere pridejo ven OK, druge pa pretemne!! Ah… cena je pa visja kot v DMju, bom nesla kaj razvit v DM pa bom videla kvaliteto..

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Je na tem področju kaj novega ali je še vedno najbolj aktualen DM? Me pri njih najbolj moti, da pošiljanje fotk v njihov strežnik traaajaaaa :veryangry: .

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz jih razvijam preko pošte. Naložim sliko, izberem velikost, sijaj in pošljem. Ponavadi slike že drug dan prinese poštar, pa še poštnine ni treba plačati. :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico