Purely Skincare izdelki za obraz

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Purely Skincare izdelki za obraz

Ta tema vsebuje 19 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lena Lena 7 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Mene strašno mikata ta dva losjončka od Purely Skin, sivkin in z limonovo travo. Ju mogoče katera uporablja in pove kaj več?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz sem v trgovini sprobala samo teksturo – tako da če ti kaj pomaga: sta lahka in vlažilna, precej tekoče konsistence…oba prijetno dišita (meni sicer sivka bolj..).

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Nina hvala za odgovor. Seveda mi pomaga. Meni je čisto dovolj, da je nekaj lahko in ne smrdi, pa že moram nujno imeti, čeprav imam polno omaro kremic….. :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tole bi pa tut js preizkusila…samo ne tistega s sivko, ker sivka mi pa res ni prijeten onj (me preveč na molje spominja :lol1: )

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

So tudi v Orci omenili, da večina ne mara sivke, ko sem rekla, da meni sivka bolj diši kot citrusna..tako da Nati – nisi v manjšini :evilgrin:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Meni pa sivka zadnje leto božansko diši. Rada imam pa tudi citruse, tako da bi mi verjetno tudi druga kremica dišala…..

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Meni tudi sivka diši (če je podobna L`occitanovi :devil: ).

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Po čem pa diši ta grenivkin losjon od Purely Skincare? Po grenivki ali kako drugače? :))

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ce se jaz prav spomnim je tak svez vonj, kot po limoni recimo. Sem pa ze dolgo casa nazaj vohljala, takrat ko se je orca odprla in upam, da si nisem narobe zapomnila :scared:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Jaz nisem zdržala in sem si sivko kar naročila. Če mi bo ustrezal, me bo pa itak zašraufala še grenivka :cheer: .

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@kristina wrote:

Še tole me zanima: ali je tale krema primerna za nego mastne nečiste kože (ogrci, občasno mozolji)?
    Purely Skincare Vlažilni losjon z organsko grenivko in limonino travo..

@nina wrote:

Za mastno in nečisto kožo z ogrci ni primerna – preveč mastna, tudi če mogoče po teksturi ne deluje tako. Avokadovo olje ni primerno za takšen tip kože (več o tem TUKAJ). Pa tudi na splošno bi bili za takšno kožo kakšni drugi izvlečki bolj ugodni kot pa ti, ki so omenjeni v tej kremi.

@nati wrote:

no…jaz pa moram začet počasi iskat nadomestilo za moj Alverde Aloe vera fluid (kr zjokala bi se ej… :no:

@nina wrote:

Kaj pa od Purely Skincare losjon s sivko in palmaroso in losjon z grenivko in limonino travo?
    Po sestavinah sodeč naravno in cenovno kar ugodno..jaz bi sicer prej sprobala, da vidiš, kako se ti obnese avokadovo olje in olje grozdnih pešk na obrazu.

Sestavine losjona s sivko in palmaroso:
    Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sucrose Polystearate, Glycerin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Xathan Gum, Passiflora Edulis, Oriza Sativa, Euterpe Oleracea, Orbignea Oleifera, Tocopherol, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil, Cymbopogon Martini Oil (Palmarosa), Linalool, Geraniol, Citral, Farnesol.

Sestavine losjona z grenivko in limonino travo:
    Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sucrose Polystearate, Glycerin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Xathan Gum, Passiflora Edulis, Oriza Sativa, Euterpe Oleracea, Orbignea Oleifera, Tocopherol (Vit E), Salix Alba (Willow) Bark Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil (Lemongrass), Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Linalool, Limonene.

Opomba – losjona se mi ne zdita primerna za mastno in nečisto kožo, se bi pa lahko dobro obnesla na mešani koži, ki je občasno izsušena…

@nati wrote:

ja ti dve nista dragi…hvala za idejo. Moram it enkrat pogledat že to trgovino, se odpravljam že pol leta

@amisa wrote:

je katera ze sprobala ta dva losjona?
    cena je res ugodna, manj kot 9€ za 200ml :scared:

@morena wrote:

Jaz sem imela tester od sivke, meni je vonj čisto preveč močan (aromoterapija :)) ), drugače je pa zelo lahka krema, meni je bila premalo za pozimi.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@amisa wrote:

ce se jaz prav spomnim je tak svez vonj, kot po limoni recimo. Sem pa ze dolgo casa nazaj vohljala, takrat ko se je orca odprla in upam, da si nisem narobe zapomnila :scared:

Ja, si si kar prav zapomnila :) ..citrusno-limonast vonj, specifično grenivke se niti ne voha..

@lena wrote:

Jaz nisem zdržala in sem si sivko kar naročila. Če mi bo ustrezal, me bo pa itak zašraufala še grenivka :cheer: .

Boš poročala, kako se bo obneslo.. :lashing:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Zdaj sem se skoraj malo prestrašila, ker imam mešano kožo in se mi pore zelo hitro mašijo, ampak na srečo za mešano verjetno bo primeren. Vsekakor bom poročala, kako bo.
    Sem se že veselila, da dobim paketek v ponedeljek, pa so mi sporočili, da imajo samo 1 losjonček na voljo, jaz sem pa naročila 2, enega še za sodelavko, tako da bo treba počakati na novo pošijko.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Za mešano se te tekoče kreme (kljub nekaterim potencialno komedogenim sestavinam) lahko čisto dobro obnesejo – za mastno in nečisto kožo je ponavadi še vedno vseeno preveč maščob, za mešano pa so te sestavine zaradi tekoče teksture v manjši koncentraciji in niso tako problematične – tak primer je tudi vrtnična od EC..zelo tekoča, vsebuje kokosovo olje, ki je komedogeno..ampak zgleda, da je vseeno v dovolj majhni konc., da pri večini z mešano kožo ne povzroča težav z mašenjem por.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz bom tudi sprobala tega z grenivko :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico