PURELY SKINCARE – gel za tuširanje s sivko in palmarozo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa PURELY SKINCARE – gel za tuširanje s sivko in palmarozo

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Aqua, Decyl Glucoside, Betaine, Xathan Gumm, Glycerin, Tocopherol, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cymbopogon Martini Oil, Cymbopogon Martini Oil (Palmarosa), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Linalool, Geraniol, Citric Acid.

vir

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Po administratorskih privilegijih sem se dokopal do sivkinega gela PURELY SKINCARE. Uporabljam ga kakšne 3 tedne in ugotavljam sledeče… :bath: :think:

Plusi:

• vonj sivke mi je od nekdaj všeč
    • gel je zelo mazljiv
    • občutek na koži je nežen, brez iritacij
    • po tuširanju se počutim pomirjenega. Ne vem ali je to sivka, ali gel, ali pa samo tako smrdim, da grem sam sebi na živce
      Minusa:

• barva embalaže je orto metroseksualna (milo rečeno :lol1: )
    • če ne pazim in preveč pritisnem zadeva kar butne ven (sem pač varčen in skrbno doziram količino gela :wink1:)

Zaključna ocena:
    Z izdelkom sem zadovoljen in ga priporočam. Če bo po njem segala moška roka, pa se naj prej prepriča, da je dovolj moški za roza barvo. :muscle:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Se podpišem pod predhodnika.
    Čudovit, nežen gel z božanskim vonjem. Imam še enak losjon in se po uporabi počutim kot v 9. nebesih.

Moja ocena: 5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Tudi jaz sem bila z izdelkom zadovoljna. Gre za nežen gel, ki pa lahko res hitro steče ven preveč, če nisi pazljiv. Enaka težava je z vsemi purely proizvodi, saj so vsi pakirani v istih embalažah, ampak pri gelih je to še najmanj problematično :yes:

Če imate radi vonj po sivki, bo gel pravi za vas, ker je vonj res izrazit, ni pa umeten. Meni je bil všeč, je pa tudi zelo dolgo trajal.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico