PurBabies

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Linija PurBabies je narejena za dojenčke, malčke in njihove matere.
    Uporabljajo pa jo lahko tudi očetje ;)

vir

purifying organic chamomile BABY WASH

vir

Sestavine: Aloe Vera Juice Aloe Barbadensis, Sunflower Oil Helianthus Annuus, Extra Virgin Olive Oil Olea Europea, Natural Emulsifier Decyl Glucoside, Natural Emulsifier Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Fine Sea Salt Sodium Chloride, Roman Chamomile Essential Oil Romano Anthemis, Nobilis Mandarin Essential Oil, Citrus Nobilis Lemon Essential Oil, Citrus Medica Limonum Naturally Derived Preservative, Potassium Sorbate Naturally Derived Preservative, Citric Acid

nourishing organic aloe vera BABY LOTION

vir

Sestavine: Aloe Vera Juice Aloe Barbadensis Sunflower Oil Helianthus Annuus Extra Virgin Olive Oil Olea Europea Rice Bran Oil Oryza Sativa Sodium Stearoyl Lactylate Natural Emulsifier Glyceryl Sterate Natural Emulsifier Marigold Oil Calendula officinalis/Helianthuus annuus Chamomile essential oil Anthemis nobilis Roman chamomile extract Chamaemelum nobile, Potassium Sorbate Natural Preservative Citric Acid Natural Preservative

Sem malo gledala tole znamko, je kar zanimivo. Mogoče bi pa kupila tole milo za umivanje… Če je dobro za dojenčke bo verjetno tudi zame :))
    Mnenja in mogoče izkušnje dobrodošle :cool:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Maestra in AnaMaria sta dobili 2 izdelka PurBabies na žrebanju v Orci – tako da boste lahko kaj iz prve roke povedali :lashing:

Meni se sestavinsko zdijo dobri izdelki..pa plus tudi za SA certifikat.
    Izdelki za umivanje so zelo nežni, tako da kakšnega MU verjetno ne boš popolnoma odstranila..

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

tale hranljiv losijon bi bil verjetno tudi fajn po sončenju, glede na to da ma aloe vero not

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

A, saj res, kje je kakšno poročilo srečnih nagrajenk? :P

Ja, losjon super za po sončenju zgleda, bi mogla iti enkrat v živo tole pogledat.

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Purbabies dobiš verjetno samo v or-ci?? ki je v LJ :no: za en izdelek se mi pa tudi nene splača naročat po netu

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Mislim da ja :confused: Jaz grem ponavadi po faxu, ker sem ravno v Lj. samo zaradi tega se ravno ne splača hoditi.

Profile photo of S
    S
    Član

Uporabljala sm Baby wash za obraz, super je odstranil MU, ampak me je na žalost zategovalo po uporabi.
    Baby lotion pa je super, lepo nahrani kožo in meni božansko diši. Kolegica si celo na obraz nanaša, meni na žalost maši pore. :(

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Hvala za poročilo :flower2: No ja, mene vsak gel zateguje, tako da tega ne štejem v minus. :P

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico