PURBABIES – Organsko otroško milo s kamilico

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki PURBABIES – Organsko otroško milo s kamilico

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kiwi Kiwi 6 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Sestavine:
    Aloe barbadensis, helianthus annuus, olea europaea, decy glucoside, coco-glucoside, xanthan gum, sodium chloride, romano anthemis nobilis, citrus nobilis, citrus medica limonum, potassium sorbate, citric acid

Opis izdelka:
    Organsko otroško milo s kamilico

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Gre za gel, prvotno namenjen dojenčkom, a se odlično obnese tudi za čisščenje obraza. Uporabljam ga že kakšen mesec in sem navdušena, saj kože ne izsuši, kar mi je pri takšnem izdelku tudi najbolj pomembno.
    Moja koža je sicer mešana a z izusšeno povrhnjico, zato uporabljam čimbolj nežne izdelke, kar ta gel definitivno je. Obenem pa ni problemov pri odstranjevanju vsakodnevnega make-upa.
    Je bolj tekoče teksture in bele barve, v simpatični plastenki na pumpico, kjer se gel večkrat zasuši in če tega ne odstranimo, pumpica šprica v nepredvidljivih straneh.
    Všeč mi je tudi, ker ne vsebuje sulfatov in parabenov ter ima Soil Association certifikat.

Cena nekaj pod 10€, navoljo v spletni trgovini in v Kalčku.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico