prosim za pomoč – nuvaring

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA prosim za pomoč – nuvaring

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a  Anonimnež 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Anonimnež

pozdravljeni vsi skupaj…sem nova na forumu in odpira novo temo ker jo z iskalnikom nisem našla…

rada bi vedela če katera uporablja vaginalni obroček nuvaring, kako je zadovoljna z njo in če ima kakšne stranske učinke…

za odgovore se zahvaljujem.
    lep pozdrav vsem :D: :D: :)

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Jaz ga uporabljam. Ne morem ga prehvaliti :)

Uporabljam ga odkar je na voljo v Sloveniji, po moje že kako leto. Prej sem imela težave z glavoboli, jemala sem navadne kt. Sedaj jih nimam več.

Ko se obročka navadiš, sploh ne veš več da ga imaš. Jaz sem ga enkrat pozabila dati ven ko je bil čas :mistake: Tudi drugače ni moteč. Menstruacije imam enake kot prej na kt, kratke in relativno neboleče. Dobim jo 4-5 dan po odstranitvi obročka.

Stranskih učinkov nimam.

Če si v dvomih, ti priporočam da ga preizkusiš. Meni je olajšal življenje, najbolj fino je, da mi ni treba skrbeti ali sem vzela tableto ali ne :silly:

Če te še kaj zanima, kar vprašaj :yes:

Anonimnež

uuh…kok sm bla pa zdej vesela tvojga odgovora hehe…. :D: :D: :D: :D: :D:
    ja mam zlooo slabe izkušnje z logest tabletkami namreč….že tako imam rahle probleme z živci in tabletke so samo še pospešile depresijo in posledično migreno…nakar se se začela še redit in potem sem odnehala z njimi…. :hospital:

res se odločam da bi poskusila še to..upam da nebom imela stranskih učinkov…. :scary: :scary: :scary:

kako pa kej deluje na libido? se ti je kaj zmanjšal?? ob uporabi?
    hvala ti za odgovore :blush1:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ne, nisem opazila zmanjšanja libida, je pa res da hkrati jemljem tudi antidepresive, ki na tem področju naredijo svojo škodo :blush1: Tako da glede te ocene nisem najboljša referenca.

Anonimnež

ja tudi jaz tu pa tam uzamem apaurin…pa me zanima ali antidepresivi kej zmanjšajo učinek delovanja obročka????

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

apaurin ni antidepresiv ampak pomirjevali:)

Drugače pa ADji in nuvaring ne vplivajo en na drugega, pa tudi pomirjevala nimajo vpliva nanj.

Anonimnež

no karkoli že je glavno da mi pomaga kadar sm na robu z živci…
    aha pol ne vpliva na novaring…to sem hotla vedet
    hvala ti za odgovor :D: :D:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico