Promotorke

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Promotorke

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 3 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Punce, mi katera ve svetovati, na katero agencijo, ki ima urejene relacije z naročniki in s svojimi delavci (da dobijo svoje delo pravočasno plačano), se lahko obrnem za najem promotorja ali promotorke?

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Mislim, da Agencija 101 kar ok posluje, tudi Adecco.

Lahko pa povprašaš na forumu pa se ti javi kakšna od študentk, vedno smo vesele kakšnih promocij. :P

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

No, odziva ni bilo nobenega niti na tole sporočilo – razen tvojega, seveda. Če bi bila katera študentka res zainteresirana za delo, bi najbrž sama pogruntala, kako priti v stik z mano in mi povedati, da je zainteresirana za delo :)

Sicer je pa zadeva že passée, smo našli tisto, kar smo iskali :)

Hvala vseeno za namig.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

No, to imaš prav. In šele zdaj sem videla kako dolgo nazaj si vprašala. Imam malo gneče, redko gledam forum pa potem pod “neprebrano” očitno opazim prestare stvari. :D

Samo, da ste uredili. ;)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico