Prodam nekaj pudrov, korektorja in tigi bad head žvečiljko

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI MALI KOZMETIČNI OGLASI Prodam nekaj pudrov, korektorja in tigi bad head žvečiljko

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anncheek anncheek 3 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

PRODAM:

Bourjois Flower perfection-v najsvetlejšem odtenku. Puder je res minimalno rabljen, ker mi barva ne odgovarja. Nima pokrovčka.
    Cena: 3€

[PRODANO: Bourjois 123perfect-51. Ker ne znam natančno povedati, koliko ga je še, ga prvi, ki kaj kupi podarim če bo želela :))

Maybelline Instant anti age the eraser-010 Ivory– Ker mi je pretemen je puder samo sproban parkrat.
    Cena:

Rimel wake me up 100Ivory– Zelo dober puder, ki pri meni na žalost ne pride na vrsto, rabljen je minimalno, mogoče ga manjka 5mm.
    Cena: 4e[/color]

Tigi Bed head manipulator- manjka ga verjetno polovica, ker imam sedaj dolge lase, se pri meni na njemu nabira prah, mogoče pride kateri prav.
    Cena: 4€

MAybelline Super stay 24h Concealer corrector-Light/biege clair– Spet super korektor, ki mi je žal dosti pretemen. Samo sproban.
    Cena: 4€

Laverin korektor za mozolje, z aktivno učinkovino– Spet pretemna stvar, sproban samo na roki malenkost.
    Cena: 3€

Poštnina je vaša, pošljem priporočeno (1€).
    Osebni prevzem možen v Ve in Mb.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico