Primerjave odtenkov

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Primerjave odtenkov

Ta tema vsebuje 352 odgovorov, ima 71 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 1 leto, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@very_berry wrote:

Danes mi je bilo dolgčas (učit bi se mogla) in sem naredila primerjavo med mojimi najljubšimi odtenki :yes: Ignorirajte nohte, zadnje čase noro rastejo in jih morem nujno popilit :blush1:

@linna wrote:

Hvala verry berry za super primerjavo! :flower2: Sem takole bila ob ekranu: :drool: :drool: … :lol2:

@very_berry wrote:

:lol1: Hitro v shopping :witch2: :shop2:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@maestra wrote:

@sillyblond wrote:
    Glede na to da me še vedno mika Sephora by Opi Metro chic sem se odločila poiskat nekaj čimbolj podobnega in cenejšega. Našla sem en lak, ki se mi na prvi pogled zdi še kar podoben a ne najdem nikjer prav primerjave med tema dvema. Gre se pa za Color Club High Society, ki ga lahko vidite tukaj. Kako se vam zdi?

@sillyblond wrote:

Maestra a bi lahko naredila primerjavo na nohtih? Ko se ti bo dalo in boš imela čas. Lepo prosim :)
    Hvala!!!

Essie – Mink Muffs, OPI – You DOn’t Know Jacques, $OPI – Metro Chic in Color Club – High Society

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

anchek je na mojem blogu vprašala kakšna je kaj razlika med lakcema China Glaze – Spontaneous in Essence Cute as Hell – Date me.
    K primerjavi sem dodala še OPI – Done Out in Deco ter Essie – St. Lucia Lilac.

Ker se mi je mudilo sem naredila samo fotke flašk. Morda naredim swatche na nohtih še kdaj drugič. :lashing:

Date me in Done Out in Deco sta res identična (to je že Maestra pokazala na swatchih :flower2: ), Essie je malce svetlejši, ChG pa je bolj živo vijoličen.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Škoda, da nimaš še Essie Lilacism, bi bilo še zanimivo videti to primerjavo. :yes:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Žal ga nimam. :no:

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

@elchy wrote:

Škoda, da nimaš še Essie Lilacism, bi bilo še zanimivo videti to primerjavo. :yes:

Essie Lilacism naj bi bil podoben ChG Light As Air. Tega imam pa jaz… Essence je za 2-3 odtenke temnejši.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Ooo super tema :dance5:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

ChG Light As Air je pa na poti k meni. :dance1: Bom počakala na njega, pa potem pofotkala na nohtih. :yes:

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Profile photo of gani
    gani
    Član

Vau kaka krasna tema :D:
    Maestra in Nihrida hvala vama :sendlove:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Več na blogu :wink1:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Super primerjave! :sendlove:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zelo uporabno. :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico