Prenova Ars Cosmetice 2013

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Prenova Ars Cosmetice 2013

Ta tema vsebuje 150 odgovorov, ima 26 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 3 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Danes se dogaja postavitev prenovljene spletne strani :cheer: – nov portal in forum, ki bo od zdaj naprej znotraj portala.

Možno je, da danes še ne boste vsega videli .. tako da ne se ustrašit, če bo kje kaj “na pol” :lol1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Za 1x je odpravljanje napak še vedno v teku, vendar če vam kaj hudo nagaja, nas le pocukajte za rokav in vprašajte za rešitev. :yes:

Dosegljivi smo na:
    https://www.facebook.com/ars.cosmetica
    info.arscosmetica@gmail.com

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

zgleda super, mi je všeč in vizualno in sama razporeditev rubrik tudi, lepo :flower2: !

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jupi – nekatere ste se očitno brez težav pridružile nadaljnjem čveku … zdaj moramo samo še ostale pripeljati na temno stran. :lol1:

Me veseli, da ti je všeč soncnica87. :cheer:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Meni je tudi všeč razporeditev zgoraj v orodni vrstici, jasno in pregledno deluje. :thumbsup:

Moti me pa ta stisnjen format – a se ne da malo razširiti? Se mi zdi odveč toliko prazenga prostora na obeh straneh. Če seštejem skupaj, je tretjina ekrana neuporabna. :ermm:

Pa mogoče pogrešam še logotip oz simbolno slikico potrala. Je ni več, ampak vizualnim tipom slikca pomeni … Se mi zdi dobro, če ima tak portal en “slikovni logo”.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz ti lahko odgovorim na tehnični del, ostalo bo pa Nina pokometirala. :lashing:

Skupna širina je v bistvu širša, vendar je dodana stranska vrstica, ki ukrade toliko in toliko prostora forumu. Širina je pa naštimana za večino uporabnikov. Tistih 20%, ki imamo večje monitorje, imamo pa res veliko praznega prostora. Še potekajo debate kako bi rešili zadevo.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Ooo, všečno :yes: Sem se zdajle sprva ustrašila, kam sem zašla :lol1: .
    Tudi men manjka logo ob napisu Ars Cosmetica, levo zgoraj.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Večje ekrane? Jaz imam 15,6˝

Upam, da povprečje ni računano po mobilnih telefonih. :lol1:

Kakorkoli, vse bomo preživeli. :wink1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Mislila sem na resolucijo, samo večina ne ve kaj to je in potem pridejo pri mojem pomanjkanju talenta za izražanje širši monitorji. :lol1:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Super izgleda :sendlove:
    Edino malo tudi mene moti stisnjenost, kot je že kresnicka omenila. :think: Ampak, če ne bo šlo drugače, se bomo tudi na to širno navadili. :lol1: :))

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Lepo ste preuredili, meni najljubša prenova do zdaj.
    :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

js sem trenutno še v stanju, ko vidim vsako podrobnost in mi samo šviga čez možgane, kaj vse še moremo popravit :insane:
    hvala vsem za komentarje :hug:

Profile photo of Elle
    Elle
    Član

Opa, presenečenje! Všeč! Bom pa prečekirala malo bolj, pa bom potem videla kak zelo všeč mi bo. :blush1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tud meni je všečna prenova… :cheer: Je nekaj malenkosti na katere se bo treba navadit… v podrobnosti še nisem prečekirala če je kaj zelo moteče… :naughty:

Ampak že za trud in vso vloženo delo in energijo si zaslužite – :clap2: :respect:

Profile photo of C-Bomb
    C-Bomb
    Član

Uff tole pa je prenova, sem najprej malo pogledala če sem sploh prišla na pravi forum :lol1: Drugače pa zaenkrat zgleda super :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico