Prenova 2014 – 2015

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Prenova 2014 – 2015

Ta tema vsebuje 68 odgovorov, ima 17 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kaj pogrešate, vam je izredno moteče … zdaj je čas za pripombe. :silly:

Font se bo spremenil, da ne bo hecnih ščć.

Potrebno prevesti v SLO:
    welcome, …, Reply, You are here …
    v profilu: Profile, Messages, Account settings

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Hm, sicer ni ravno predlog, ampak nekaterih sličic mi ne pokaže (npr. slika v Nininem podpisu, ali pa “stopnja” pod avatarjem – včasih so bile zvezdice, ne vidim kaj je zdaj) – sem že pobrisala piškotke, ampak se ni nič spremenilo. :think: Torej vem, da je oz. bi morala bit slika, ampak je ne odpre.

Edit: zvezdice, ki označujejo “stopnjo” na forumu so nazaj, sličica v Nininem podpisu pa še vedno ne. Mogoče moram še malo počakat/osvežit. :wink1:

Profile photo of Kleopatra
    Kleopatra
    Udeleženec

Jaz pa pogrešam zadnje teme oz novi prispevki. Prej je bilo fajn, ko si samo kliknil na link in se je seznam lepo prikazal. Sej mogoče je to tudi tukaj, ampak jaz ne najdem :P

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Aha, te zvezdice pod vzdevki jz včasih vidim, včasih ne..? :)

Sicer sem pa tole hotela dodat:
    -mal mi fali, da na zavihkih ne piše v kateri temi sem (pogosto jih imam več odprtih)
    -pod vzdevki so podatki malo “natlačeni”
    -ljubše bi mi bilo, če bi strani določene teme bile bližje samemu naslovu teme; ampak se da živet tudi s tem :))
    (vse navedeno preverjeno v Chrome-u in Firefox-u)

…zaenkrat toliko od mene. :))

Pa seveda ni to mišljeno kot kakršna koli kritika, so samo moje opazke, nič od tega pa ne bo neki blazno vplivalo na kvaliteto mojega obiskovanja foruma; vse pohvale, da se sploh trudite in ukvarjate z vsem tem. :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sicer testiram v vseh brskalnikih, vendar nimamo vsi istih verzij, tako da so vaše pripombe zelo dobrodošle.

Podatki pod avatarjem se bodo skrajšali, za zadnje poste imate vso navigacijo če greste z miško na FORUM v skrajnem zgornjem desnem kotu strani. Pa tudi pod Domov in Iskanje imate dodatne opcije.

Če sem prav videla, ne vidite vse drobtinic po glavnim menijem? Z njimi je prehajanje najhitrejše.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Najprej ena velika pohvala, krasni ste vsi, ki tole delate :thumbsup: !
    Zanima pa me, ali bo ostalo tako, da je nekaj besedila na forumu v slovenščini , nekaj pa v angleščini ? Npr.: welcome, …, Reply, You are here …

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Vse EN mi kar sproti pišite, bom dodajala v prvi post, potem pa vse na 1x prevedla. :yes: :flower2:

Kristina
    Udeleženec

No, potem pa še: v profilu: Profile, Messages, Account settings

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kristina – imaš v nastavitvah izbrano slovenščino? Jaz nekatere tvoje predloge vidim v slovenščini, pa mi ni čisto jasno ali gre za problem s piškotki, prepomnilnikom ali pa samo gledam na napačnem koncu.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Za vse, ki iščete NOVE PRISPEVKE:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Js imam nastavljeno slovenščino, in je “gumb?” +Reply (pod Hitri odgovor) v angleščini – mene sicer ne moti in tega sploh nisem opazila, dokler ni Kristina napisala. :yes:
    Me pa zanima, a tiste funkcije, ki ti odpre prvi neprebrani prispevek pa ni več? Sem narisala spodaj – če se ne motim je bil ta gumb tam, kjer sem postavila rdeč vprašaj (oziroma nekje tam), zdaj pa ko kliknem na puščico zraven imena (označeno z modro), odpre zadnji prispevek in ne zadnji prebrani (sem najprej nekajkrat čudno pogledala katera debata je to, šele potem sem ugotovila, da nekaj vmesnih postov še nisem prebrala).

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Za angleščino v profilu sem spraševala, ker ne najdem kaj vse je potrebno prevesti. Reply in ostalo na prvi strani sem locirala. :D

Tele linke smo morali že prejšnjič ročno spreminjat, bomo videli ali se bo tudi tokrat dalo prirediti funkcijo.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec
    “mademoiselleT wrote:
    Me pa zanima, a tiste funkcije, ki ti odpre prvi neprebrani prispevek pa ni več? Sem narisala spodaj – če se ne motim je bil ta gumb tam, kjer sem postavila rdeč vprašaj (oziroma nekje tam), zdaj pa ko kliknem na puščico zraven imena (označeno z modro), odpre zadnji prispevek in ne zadnji prebrani (sem najprej nekajkrat čudno pogledala katera debata je to, šele potem sem ugotovila, da nekaj vmesnih postov še nisem prebrala).

Ta funkcija obstaja – majhna zvezdica tik pred naslovom teme. Če greš z miško na njo, se rdeče obarva.

Meni so vse verzije foruma čisto ok, žal mi je le, da se opušča strokovno vsebino oz da ta šepa. Škoda, ker forum je ravno zaradi tega bil perspektiven. Koliko vprašanj je ostalo že brez odgovora … Pa brez zamere, to je zgolj dobronameren komentar. In že dolgo sem to nameravala napisati, ampak ni bilo prave prilike. Zdaj pa se je ponudila. In ja, razumem, v prvi vrsti mora biti tudi forum olepotičen. :wink1:

Kristina
    Udeleženec

gejba, imam nastavljen slovenski jezik.
    Sama to opazim, poklicna deformacija najbrž :lol1: .

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem slepa … ne vidim zvezdice. :hairup:

kresnička – jaz lahko odgovorim samo z mojega vidika. Manj kot imamo časa, bolj mora biti ARS funkcionalen – da lahko čim več stvari opravimo v čim krajšem času. Bomo videli, če smo si tokrat zadosti poenostavili življenje. :lashing:

Kristina – po moje, se mi poznajo neprespane noči, ker jaz teh stvari v Profilu ne najdem. Verjetno iščem čisto na napačnem delu. :blush1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico