Prehranska dopolnila za oblikovanje postave, proti celulitu

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA Prehranska dopolnila za oblikovanje postave, proti celulitu

Ta tema vsebuje 100 odgovorov, ima 27 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 4 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Lani sem dokaj uspešno proti celulitu jemala oenobiol regard..letos sem za poskušnjo nabavila tale prašek (v upanju da ne bo tako vplival na nastanek mozoljev kot OR):

vir

Že katera imela? Ima kar fajn sestavine, poročam po 10-dnevnem jemanju…toliko vrečkic je namreč v škatli…

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Tole sem že gledala, pa nisem kupila. Bom vesela poročila. :yes: Koliko pa je cena?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

meni se zdi da nekaj čez 7 eurov..
    Danes zjutraj sem spila zadevo (prašek raztopiš v vodi) – tak tipičen vitaminski okus..nič posebno slabega in nič posebno dobrega po okusu.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Hvala! Jaz bom za nkupom še malo počakala, ker imam še Oenobil za porabiti.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

kje se pa to dobi?

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

A ima to kakšna umetna sladila? Če nima, bi poskusila tudi jaz…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ima..

dobi se pa v dm-ju, lekarnah, mogoče še kje..

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Kako pa naj bi to delovalo?

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Oooo komaj čakam rezultate :D Ker mene tudi zanima, če kaj deluje, da grem še za sebe iskat :P

A po 10-dneh so že rezultati? al kako… :cool:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

eh..po moje še ni rezultatov :P …samo toliko je vrečkic v škatli – se zanašam, da bom opazila, če bo vsaj kakšna mini sprememba, da grem potem še po eno škatlo (ali pa ne :silly: )

Kako deluje? vsebuje koristne vitamine in izvlečke, ki odvajajo vodo, pospešujejo delovanje določenih encimov, ki pospešijo razgradnjo maššobe…dokaj klasične sestavine za izdelek, ki se prodaja za take namene. Jaz sem se odločila za nakup, da poskusim ubit 2 muhi na en mah:) – da nardim malo vitaminskih zalog in da je zraven še nekaj, kar bi lahko ugodno vplivalo na zmanjšanje celulita (poleg telovadbe in vsega ostalega seveda :fitness2: )

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Aha, koliko vrečkic pa še imaš? :D Upam, da po 10. bo kaj učinka :D

Delovanje je kar zanimivo…no kot sem že rekla, če bodo kakšni učinki, grem sikat, tako da poročaj :D

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz sem si tudi nabavila tole..me zanima če bo kaj učinka :naughty: , škoditi verjetno ne more preveč..

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bom poročala..čeprav mislim da bom šla še po eno škatlo, ker dvomim da lahko kaj opazim po 10 dneh, zdaj pa še na polovici prve škatle nisem :))

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Komaj čakam na rezultate in držim pesti za obe, da se bo čim več poznalo :)

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Zeleni čaj naj bi bil dober za oblikovanje postave (oz. za hujšanje, ker pospeši presnovo maščob ali nekaj takega). Sem ga sama tudi nekaj časa jemala (eno dozo), pa ne vem če je bilo kaj sprememb v teži, ker sem se pozabila tehtati (sploh ne vem koliko kg imam :silly: ).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico