Potek ličenja

Ta tema vsebuje 85 odgovorov, ima 24 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Parisky Parisky 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Odpiram kar novo temo. Že večkrat smo se pogovarjale o poteku ličenja, pa sem danes pofotkala, na kakšen način jaz ličim oči – postopek je skoraj vedno isti, način tudi, samo barve seveda menjam

tokrat en pomladni make up :yes:

Najprej s korektorjem in pudrom zakrijem napake tudi okoli oči, predvsem Sunlight korektor je za moje podočnjake najboljši. Potem uporabim Poxy primer

Čez celo veko sem nanesla svetlo zeleno TSS Fashioned in finland – pustila sem le notranje in zunanje kotičke oči in bila predvsem pozorna pri nanašanju senčke čisto do trepalnic

potem sem se lotila zunanjega kota veke in crease-a

najprej sem v zunanji kot in crease nanesla zeleno Mistle toe – v crease grem ponavadi precej daleč proti notranjemu kotičku očesa in tako visoko proti obrvem, da se zelena še vidi, ko odprem oči.

Nato sem zunanji kot očesa potemnila s temno rjavo senčko

SS Radiant sem uporabila za notranji kotiček veke in notranji del creasa (na sredi veke se Mistle toe in Radiant srečata in zlijeta, tako da sem ju tam fajn zblendala)

še HL pod veko in na zunanjem delu očesa, ter dobro zblendane barve, da ni ostrih robov

še finiš

najprej Gosh Pretty Petrol in Acidic reign senčka na spodnji veki (brez občrtane spodnje veke zame MU res ni popoln)

in še maskara in to je to

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

OMG :wow: res super narejeno! Vse je nazorno razloženo, mujo je pa itak čudovit.. vse pohvale :heart2:

Je še mene zamikalo, da bi ustvarila kaj :D:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

upam da bo komu v pomoč :yes: pa upam da se še katera loti tega :lol1: darksome, deej :yes:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Itak, takšne stvari vedno pridejo prav :thumbsup: ..sem namreč ugotovila, da bo treba kupiti čopiče(tole naročilo res že cel čas prelagam :verymad: )
    Hmm..razmišljam da bi se lotila kakšnega večernega/smokey looka :think:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

super tutorial :thumbsup: pa lep MU seveda :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

super opis Nati, se vec taksnih :thumbsup:

darsome ze nestrpno pricakujem tudi tvoj tutorial :roll:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Super Nati! Lepo razloženo in itak super make up :thumbsup:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Nati, klanjam se. Meni bo ful prišlo prav :thumbsup: Lep MU.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Nati, :perfect: . Zame je to čisto preveč, lahko samo občudujem take stvaritve.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Hvala :hug: me veseli da vam je všeč :yes: upam da bo kateri res kaj v pomoč

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zelo lep prikaz, Nati. :cheer:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Nati, super je :thoughtful:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Nati, superca! In hvala, da si to delila z nami. Verjemi,da cenimo! Sploh, ker vem, koliko dela je s tem. Tudi jaz imam že poslikano od prejšnjega tedna, a mi še ni uspelo vseh slik urediti in spisati zadeve… Bravo, Nati!

Vidim, da si včeraj imela veliko časa :lol1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Hvala Nati za tole temo :flower2: (meni bo kar prav prišla, ker sem še frišna v tem :lol1: )

Res lepo prikazano :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Nati, hvala za te slikce, zelo lep MU :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico