Postopki ličenja

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Postopki ličenja

Ta tema vsebuje 40 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maestra Maestra 4 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

en hudo dober tutorial za ličenje, enkrat za spremembo v slovenčini! Meni je tole fuuuul všeč, ampak jaz, barvni frik, bi dodala več barv

[youtube:1775fawu]http://www.youtube.com/watch?v=HlxWF8-2PXE[/youtube:1775fawu]

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ooo so inloved :)) en zlatorumeno-črn smokey look

[youtube:2gd0hre2]http://www.youtube.com/watch?v=gvlRxcwiYjA[/youtube:2gd0hre2]

KLIK

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem ti dodala, kar filmčke v povezavo – upam, da ne zameriš. :flower2:

Kuuipo ima vsaj 2 fanici na ARSu. Ane, Goga? :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja tale kuuipo je res od hudičev ej. že cel večer gledam njene videe…noro

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz jih raje ne gledam, ker se sicer totalno zafrustriram. Tako kot Maestrinih fotk ne :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

to moraš vzet kot ideje :) ene so prav noro dobre, spet druge so pa čist neprimerne za vsakdanji videz…

se mi pa zdi, da tale kuuipo precej make upov dela na podoben način. Sem pogruntala, da resnično rabim nov eyeliner hehe

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

@gejba wrote:

Kuuipo ima vsaj 2 fanici na ARSu. Ane, Goga? :P

Jaaa. I’m in love :inlove:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Drugače ima pa Panacea tudi dobre MU-jote :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja…sam mal preveč govori zraven :lol1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Pa tale ženska ima eno tako “posebno veko” :lol1:
    Jaz sploh nimam tolk prostora in enostavno ne bi znala tega izpeljati.

Saj vem, da moram vzeti kot idejo, ampak jaz potem na vsak način hočem, da izgleda enako dobro, pa sem potem taaaako razočarana :no:

Jaz imam pa zvočnike največkrat kar izklopljene, tako da sploh en vem, koliko govori :))

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Winged EyeLiner
    [youtube:106aiuix]http://www.youtube.com/watch?v=GqUUqGd8wCE[/youtube:106aiuix]

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Uf, potegnila sem eno staro temo ven, upam, da je prava.

Ko gledam swatche razne kozmetike, so velikokrat narejeni s suhim in mokrim nanosom.

Probala sem moker nanos ene mineralne senčke, pa se je super prijelo, ampak ko se je posušilo tudi kar odpadlo dol iz veke. No, pa sem se odločila da mineralov ne bom uporabljala, ker mi vedno vse leti po obrazu.

Najbolj me zanima kako nanašate na mokri način navadna senčila v paletkah? Zmočite senčko kar v paleti ali čopič ali kaj drugega?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Moker nanos se ponavadi dela ali s kakim tonikom, ki je primeren za področje okoli oči, glicerinsko mešanico, kapljicami za oči (če gre za liner) … Je pa treba paziti tudi pri količini tekočine – gre bolj za vlaženje senčila kot za “moker” nanos.

Sama nikoli niti ne približam mokrega čopiča stisnjenim senčkam, ker se mi to zdi ne glede na vse obljube proizvajalcev, še vedno preveč riskantno. Če bi se pa tega lotila, bi s suhim čopičem zajela veliko senčke, potem pa s tonikom v razpršilu narahlo navlažila čopič.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

melanie, zelo verjetno ti je z veke senčilo odpadlo, ker si ga najverjetneje dala preveč. Ko delaš moker nanos s senčili v prahu (recimo, da so to mineralna senčila), zmešaš mešanico nekje na paleti ali na roki in šele nato naneseš na veko. Ne pomočiš mokrega čopiča v senčilo in potem naneseš kar direkt na veko.

Poleg tega pa čopič pri mokrem nanosu ni prav moker moker. Čopič je vlažen in vlage naj bo ravno toliko, da dobiš neke vrste mazljivo pasto.

S stisnjenimi senčili pa nerada delam moker nanos. Se mi zdi, da bi s tem senčilo pokvarila. :unsure:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ker vem, da vas večina verjetno ne spremlja (redno) bloga in se mi zdi, da bi kateri izmed vas tole lahko prišlo prav, bom prilepila sem video vodič, ki sem ga posnela.

[youtube:t9ss6bql]http://www.youtube.com/watch?v=4Ctvyxv-EiM[/youtube:t9ss6bql]

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico