Posteljnina

Ars Cosmetica Forum OSTALO DOM, KUHANJE IN HOBIJI Posteljnina

Ta tema vsebuje 26 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Našla na h&m-ovi strani posteljnino…ki si jo blazno želim :sendlove:

poušter (ta mali) in posteljnino, oboje iz linije Julie Verhoeven (tud torbe se ne bi branla):
    http://shop.hm.com/at/julieverhoeven

Mogoče katera ve, kje v Avstriji imajo najbližji hm s stvarmi za dom?
    Sicer mam že en rezervn plan, kako prit do tega..ampak vseeno :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tole je pa res noro dobra posteljina!

Pa kaj je s tem H&Mom…za brezvezne cunje je Slo. dobra, a kozmetike in takih fajn stvari za dom se jim pa ne splača sem uvažat :veryangry:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ko bi vsaj pošiljali po vsej EU…tako pa še tukaj izvisimo :frantic: (ni mi čist jasno zakaj :verymad: ).
    Preostane samo to, da mi sorodniki v Nemčiji naročijo in mi pošljejo…

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Res je krasna, takoj bi jo imela :sendlove: Tole pa tudi mene jezi :verymad: saj ni čudno, po trgovinah s hrano se tudi prodajajo nizkorazredne zadeve-ala Milka, Nutella made in Polen, ko greš pa to v Müller kupit se ti zdi, kot da si odkril Ameriko :roll:

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

Jaz sem kupila obe na tej strani http://shop.whateverittakes.org/product.php?xProd=126&xSec=13

so izredno kvalitetne, lepo se perejo in prijetne na otip. Pa še pomagala sem… :thumbsup:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Meni majo full lepe posteljnine v Rutarju samo drage kot hudič :devil: me pa vedno nekak najbolj pritegnejo Espritove :yes: Imam eno Esprit in se mi zdi super, pa še všeč mi je zeloooo :sendlove:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Meni so pa Odejine pisane posteljnine za dol past.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

^Meni tudi, se pa splača iti v njihovo tovarniško trgovino, se dobi izdelke z napako (pač kakšen mini madež ali malo krivo zašito) precej ceneje.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Jaz imam tudi najrajši Espritove. Ponavadi jih kupim na razprodajah, ker so čisto predrage. So pa res lepe in udobne :sendlove:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Če uporabljate jogi rjuhe z elastiko, ful priporočam Intersparove! Imajo jih v vseh velikostih in barvah in so super! jaz imam eno tako že 2 leti in pol in se super obnese. Vse ostale mi lezejo dol z jogija (ker je precej visok) in se zbujam z zgužvano rjuho pod sabo, ta pa ostane na mestu pa še mehka je in lepo se pere :thumbsup:

Zdej sem kupila še posteljnino, bom videla, kako se bo obnesla.

Sem gledala Odejine posteljnine, čudovite, ampak 100+eur za posteljnino??

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

Meni so najljubše rjuhe iz platna, da niso jearsy (mogoče narobe napisala :blush1: ), vendar je vedno večji problem take rjuhe dobiti, ve katera kje jih prodajajo pa, da imajo veliko barv? :lashing:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

@nati wrote:

No ja, nekateri pa kupujejo drago kozmetiko, čevlje, karkoli :)
    Meni se 100€ niti ne zdi tako grozno veliko za tako veliko stvar, ki je praktično neuničljiva.
    Mislim, da imam 4 komplete posteljnine, 3 so “dragi”. Saj če bi bila ponudba cenejše posteljnine lepša, zagotovo ne bi kupovala najdražje, ampak je stanje precej porazno. Moja posteljnina mora biti točno določenih barv in vzorca, da paše v sobo in k mojemu razpoloženju :) Pa seveda kvaliteten material.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz mam zelo različne posteljnine in občutim razliko v materialu. ni vedno res, da je dražji nujno boljši, moje izkušnje pa so take, da je dražje bilo do zdaj pri meni vedno tudi udobno in se je kvaliteta občutila. pri cenejših pa kakor kje… pravzaprav sem od cenejših še najbolj zadovoljna z eno hoferjevo posteljnino, ki sem jo sicer zbrala bolj zaradi barve – ampak je zelo fajn za spat, jo mam prav rada.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

@nati wrote:

Ja, začetna investicija je huda, moraš pa računat, da boš imela takšno posteljnino 10 let ali več (če se je ne boš seveda prej naveličala :yes: ), kar ne morem trditi recimo za posteljnino iz Mercatorja – njihova znamka. Mogoče je naključje, ampak se mi je ta posteljnina edina na določenih mestih tako izrabila, da se bojim, da se bo material enkrat pretrgal. :veryangry: .

Se pa splača kdaj pogledat v Odejine trgovine, pogosto imajo kaj v akciji (kao blago z napako ali pa stare kolekcije).

Jaz bi z veseljem kupila kakšno posteljnino v Hoferju, so mi dostikrat lepi vzorci, ampak ker iščem mere za dvojno odejo (220×260), žal ta varianta odpade.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Odeja ima v Celju v CeleiaPark-u outlet in so vse posteljnine -50%. Se full splača :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico