Poročni čevlji

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Poročni čevlji

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kleopatra Kleopatra 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of maryd
    maryd
    Član

ker sem že obupala nad vsem, sem se odločila, da kar novo temo odprem…preiskala vse…tako…iščem bele poročne čevlje – ne vrtoglavo visoko peto…najraje bi čisto flat…naj bodo to balerinke, peep toe balerinke, zaprte odprte, ali sandali z nevrtgolavo peto :D
    mi verjamete, da ni nikjer belih čevljev…
    doživela sem tudi to, da sem pred meseci kupila polne pete take bež barve za 13eur na spletu pač..pridem v trgovino identične samo, da so bele hočejo pa 54 eur za njih…veste kaj mislim…dam tudi 100eur, ampak za 100 eur mora biti čevelj res ni da ni :D
    pa poročni čevelj, mora biti lep, ne morjo biti navadne bele balerinke…
    a mi boste pomagale? lepo prosim…
    sicer imam temo poroko temno vijola barvo…tako tudi taka barva bi bila zanimiva ;)
    hvala vam za pomoč….

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Jaz sem pred dvema letoma tudi iskala čevlje za popenit, zato poznam tvoj problem. Ni je bilo trgovine, v kateri ne bi bila, ampak povsod je bilo nekaj narobe. Ali niso imeli več številke, je bila previsoka peta, so me čevlji žulili… Skratka, na koncu sem jih kupila v Alpini, 500m oddaljeni od mojega doma :lol1: :silly: In to cele usnjene, mehke sandale bele barve – v njih sem hodila kot v copatih in preplesala celo noč. Brez da bi me kjerkoli ožulili. Tako da ti toplo priporočam Alpino.

Sem malo pogledala po njihovi strani, kjer se da videti vse njihove modele. V meniju “plesni čevlji” je en zelo lep bel model z ne preveč visoko peto – deluje zelo elegantno in udobno:

[velikost_slike=350,200:2rdumt1x]http://www.alpinafashion.com/files/images/artikli/1/19093.JPG[/velikost_slike:2rdumt1x]
    vir

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Hmm, da nikjer ni belih pravzaprav ne verjamem :) In sem zato zdaj pokukala samo v spletno trgovino Alpina, kjer so predstavljeni letošnji modeli (celo pogledaš lahko, kje se določen model dobi v tvoji številki in v kateri trgovini).

Če ti pa nič na poličkah ni všeč, potem je to drug problem. :) V tem primeru pa ti predlagam samo čevlje po naročilu. Recimo Vodeb. Lahko izbereš model (ga celo ti predlagaš, narišeš …), barvo, kombinacijo.

Evo, nekaj primerov, vsi prav beli, (skoraj) brez pete:

Vse VIR

(heh, vidim da je vmes že Artemida predlagala isto)

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Ha ha, kresnicka, sva istih misli :lol1:
    Čeprav jaz ne bi priporočala balerink za na poročni dan – no, itak je odvisno od stila neveste in poročne obleke, ampak po mojem mnenju elegantni sandalčki z vsaj parimi cm pete naredijo nevesto veliko bolj elegantno in seksi :mirror:

Meni so teli luštni, sicer imajo malo pete, ampak je nizka in polna, pa še zelo so poceni. Še lepši so mi pa teli, sam ta peta je pa za cel dan (in noč! :lol1: ) verjetno previsoka.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kako zelo se ti pa mudi? Ena opcija je namreč po meri izdelani plesni čevlji. Sama izbereš barvo, material, višino pete … Pri nas vem za čevljarstvo Peta, da jih izdeluje. Verjetno pa še kdo.

Lahko pa kupiš čisto navadne bele čevlje in jih okrasiš s Swarovski kristali.

Profile photo of maryd
    maryd
    Član

ma vse ste zakon!
    Hvala za pomoč…res je po alpini pa takih trgovinah še nisem bila…ja problem je, ker je ženin manjši od mene že tako, zdaj da mam pete je problem potem…mislim…grdo bi zgledalo…
    do avgusta imam čas…itak prej iščeš, da imaš mir…
    najbolj pomembno je, da so udobne…če so pa še lepe zraven potem pa pika na i ;)
    ja, kot sem napisala, problem je, ker sva v višinski razliki ;)
    vse je men tut seksi :D če ne bi bil mičken :D

Profile photo of Kleopatra
    Kleopatra
    Udeleženec

Na Facebooku vtipkaj v iskalnik poročni čevlji ali poročne obleke in sigurno se kaj najde :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico