Pomoč pri plastenju in poškodbah nohtov

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Pomoč pri plastenju in poškodbah nohtov

Ta tema vsebuje 111 odgovorov, ima 42 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Yulee Yulee 1 leto, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

@anamaria wrote:

… Ponavadi sem lakiranje opuščala zato, ker so se mi plastili. Sedaj sem ugotovila, kaj koristi mojim nohtom in si jih brez večjih problemov lakiram vsak dan. …

AnaMaria, kako ti je uspelo “zrihtati” nohte? Meni se spet plastijo, sicer le na vsaki roki po dva, ampak me vseeno moti.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

To pa tudi ene zanima… meni zadnje čase noht nekako poči na zgornji strani, tako kot bi se mi upognil in potem počil (ne znam drugače opisati) Potem slej ko prej odleti…
    Ne vem, kaj še lahko naredim, ker načeloma nikoli nisem imela problemov z nohti, sem vedno imela močne…

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Mislim, da je najboljša prehrana, ki vsebuje veliko žitaric, oljne kopeli z limonco, bogate kreme za nego rok, uporaba rokavic, krajšanje nohtov s piljenjem s kristalno pilico. Če se zgodi, da se mi kakšen noht začne plastiti, na konico nanesem Mavalin Scientifique. Če nimam časa za lakiranje, dam gor vsaj podlak.
    Občasno jemljem prehranske dodatke za nohte/lase, a ne opazim kakšnega uau učinka. To je vse, kar se na hitro spomnim.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Najbrž nas bo Nina prestavila s tem smetenjem teme.
    AnaMaria, hvala za tvoje nasvete. Večino tega delam (zdrava prehrana, dodani vitamini, minerali, kreme za roke na vsakem vogalu po hiši in tudi v službi, podlaki). Moja šibka točka so rokavice oz. neuporabljanje le-teh; le s težavo se navajam. Pa kakšna oljna kopel bi tudi prav prišla.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Meni so za nohte zelo pomagale tablete pivski kvas. Jedla sem jih zaradi kože, vendar tam nisem opazila kakšnih sprememb na bolje, nohti so se mi pa ful ojačali in manj cepili.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Vas takoj premaknem … ko najdem ustrezno temo. :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

tassa a kaksen boljsi utrjevalec si ze sprobala? ker dvomim da ti bo essence dovolj, ce se ti ful plastijo

Katja lep :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ne :blush1:

Ker se nekako izogibam formaldehida (zaradi foruma :blush1: ) in ne vem kateri so dobri utrjevalci brez tega :ermm:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tassa, Dikla ne vsebuje formaldehidy, pa Pretty >Woman vitaminski koktejl (dobiš ga v Douglasu) tudi ne

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sem ga že ful iskala pa ga nikoli nimajo (res pa je da do Douglasa ne pridem ravno pogosto :no: ).
    Saj si moram res nabavit ta koktejlček :yes:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Mislim, da so punce rekle, da se jih dobi še v nekje – samo ne vem ali Beauty World ali Beautique drogerijah.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, mislim, da Beauty World. Pa kaj, ko tega tudi ni tu kje :no: (kaj morem, če sem bogu za hrbtom doma :lol1: )
    Bo treba spet malo v Ljubljano :naughty:

Profile photo of Orange
    Orange
    Član

@cupcake^^ wrote:

Zdaj se pa ne grem več… :mistake:
    Čisto sem obupala nad svojimi nohti. Odkar vem zase vsak dan pridno jemljem vse vitamine in minerale,omega 3,zelo pazim pri prehrani,uporabljam kreme za roke+nohte in druge žavbe,toda kljub temu so moji nohti polomija.
    Tako so mehki,da se kar upogibajo,neprestano se mi plastijo,cepijo in lomijo. Hočem imeti močne in lepe nohtke nooo :cry2:
    HEEEEEEEEEEEEEELP! :scary:

Meni je v zadnjem času pomagal Essence SOS roza balzam, čeprav sem ga kupila kar mimogrede, tale: http://www.essence.eu/products/nails/sos-nail-savers.html. Pa Barry M 3 v 1. Sicer še vedno niso tako močni, kot so bili pred kakšne pol leta, gre pa na boljše in se dooosti manj cepijo.

Profile photo of junija
    junija
    Član

Tudi moji se grozno cepijo zadnje mesece :no: Še postrigla sem jih do kraja in ni pomagalo…vsak dan hujše :( Pred časom pa mi je pomagalo (zadnje čase mi ne znese ga mazat) olje za nohte Essence.

Profile photo of Orange
    Orange
    Član

@junija wrote:

Tudi moji se grozno cepijo zadnje mesece :no: Še postrigla sem jih do kraja in ni pomagalo…vsak dan hujše :( Pred časom pa mi je pomagalo (zadnje čase mi ne znese ga mazat) olje za nohte Essence.

Postrigla s ščepalcem? Meni je ta tudi grozno uničeval nohte in si jih zdaj že par let samo pilim in nič drugega, ne glede na to, koliko jih hočem skrajšati.
    Jaz imam probleme, odkar sem na počitniškem delu skoraj vsak dan nosila rokavice s smukcem. :/

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico