Pomoč pri iskanju pravega odtenka pudra

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Pomoč pri iskanju pravega odtenka pudra

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 5 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of mackica
    mackica
    Član

Hej!

Punce,rabim veliko pomoč:moja mami je pred cca.3 leti kupila puder,ki ji ni ustrezal..Ampak ko sem ga poskusila jaz…Inlove :sendlove: Popoln odtenek zame :lashing: ..Nalepko je odlepila stran…Puder sem poskusila šele pred približno 3 meseci..Ampak mami se Ne spovne katere znamke je puder.Zdi se ji,da je Avonov..Ampak ko sem pogledala avon stojalo,ter vprašala prodajalko,je rekla,da takšnega pudra NIKOLI niso imeli (seveda sem zraven imela tudi stekleničko)..Sem že probala na tone drugih pudrov (Od Mac-a,do Avona),ampak tega pudra NE menjam..Se vam mogoče približno svita,kateri puder bi to bil?Priložene slikice…Hvala!! :flower2: :hug:

Avonov je pomoje…
    [velikost_slike=480,360:3sanm0sh]http://4.bp.blogspot.com/_Q1cxnXWfFoE/TVKRDPlb_lI/AAAAAAAAAcc/NwS7M574_Ig/s1600/P1170260.JPG[/velikost_slike:3sanm0sh]
    Vir
    A ne prodaja Avon le prek kataloga? :think:

Profile photo of mackica
    mackica
    Član

Ups zmotila sem se..Hvala :blush1: Poslala sem jim e-pošto z sliko.. Toliko pudrov sem že iskala da sem čisto zmešana..Pa mislim da je res tale ja!!Najlepša hvalal! :flower2: :hug:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@chocolate88 wrote:

Avonov je pomoje…
    [velikost_slike=480,360:31zrqooi]http://4.bp.blogspot.com/_Q1cxnXWfFoE/TVKRDPlb_lI/AAAAAAAAAcc/NwS7M574_Ig/s1600/P1170260.JPG[/velikost_slike:31zrqooi]
    Vir
    A ne prodaja Avon le prek kataloga? :think:

meni bi prišlo zelo prav, če bi bilo napisano kateri odtenki pudrov so na sliki!

se odločam za nakup tega pudra, ampak žal so v katalogu res čudne barve swatchov. :hairup:

ali pa, če katera ve, kje bi našla realne swatche.

HVALA!!! :flower2:

Klik na vir pa bi vidla tole :)) :
    [velikost_slike=700,400:2lj7sqlr]http://3.bp.blogspot.com/_Q1cxnXWfFoE/TVKRox-HLWI/AAAAAAAAAcg/wwH_BARC-hw/s1600/P1170255.JPG[/velikost_slike:2lj7sqlr]
    Več pa tu. :)

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Pa če je star že 3leta, lahko, da se je že kaj spremenil. Ni nujno, da je še vedno isti, oz. da je tekstura enaka, obstojnost in vse.. (mislim med novim in tem, starim 3leta – ker to se mi zdi fuuul)

Ne vem koliko je star, jst sm Lisso razumela, da bi rada vedla, kateri odtenki so na tej sliki. :)

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Jaz bi dala komentar glede swatchev, da so nanešeni preko dokaj temne kože, če se
    ne motim, ima Lissa zelo podobno ten kože kot jaz, mogoče malo temnejši.

Pri teh pudrih je Ivory zmeraj nasvetlejši in roza, tako za orientacijo.
    Sicer imam swatche za 5 avonovih pudrov, v vseh odtenkih že poslikane, samo mi ne bo zneslo, da bi še objavo naredila.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

@chocolate88 wrote:

Ne vem koliko je star, jst sm Lisso razumela, da bi rada vedla, kateri odtenki so na tej sliki. :)

Ja, ja, bolj sem za mackico mislila :)

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@chocolate88 wrote:

Klik na vir pa bi vidla tole :)) :

:blush1: :naughty:

hvala :thumbsup:

tile swatchi so mi v veliko pomoč.

hvala tudi tebi okarina, da si me opozorila na barvo kože pri tej punci. :thumbsup:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz imam ravno ta avonov puder doma, vzela sem najsvetlejšega, a je žal tudi ta pretemen zame. Če ga katera želi, ZS. :) PUDER ODDAN

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico