Polishinail

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 2 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Hejla

A bi katera naročala preko te strani – http://www.polishinail.com/en/?Imajo Flomar lake,Golden rose lake itd itd…

Jaz mam trenutno 4 oz.5 lakov na WL.. :flower1:

Poštnina za EU
    51 to 100 gr: 3.00 € (package containing ONE nail polish)
    From 101 gr to 250 gr: 4.20 € (package may contain 4 varnishes or € 1.05 postal fees per varnish)
    From 251 gr to 500 gr: 6.40 € (package can contain 8/9 varnishes or about € 0.73 postal fees per varnish)
    From 501 gr to 1000 gr: 10.50 € (package can contain 17/18 varnish or about € 0.60 postal fees per varnish))
    From 1001 to 2000 gr gr: 16,50 € (package 35 may contain varnish or about € 0.46 postal fees per varnish)

Lp :hug:

Profile photo of Kleopatra
    Kleopatra
    Udeleženec

Jaz bi se pridružila za 3 lakce :)

Profile photo of junija
    junija
    Član

Joj :scary: kakšni lepotci so tele GR Jolly jewels! Sicer sm na špar mode….kdaj boš pa naročala?

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Jst,kot popolni laik za spletne nakupe,sm bolj upala,da se ktira javi,da bo naročala :blush1: :blush1: :blush1: :blush1:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Meni se zdi tale trgovina kar precej draga, glede na to, da so drugje cenejši :/

Profile photo of junija
    junija
    Član

To je res. V Makedoniji se dobi GR magnetne lake za 2,5€… meni jih je sestrična precej prinesla lani :inspect:

Kleopatra
    Udeleženec

Na kateri spletni strani bi se pa dal dobit cenejše?

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

mene tudto zanima,mam pa gr jolly in flomar lake na wl :)

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Na beautycosmetic.biz so [GR magnetic] cca 3.3€, sam glede poštnine mi pa nč ni jasno – nimajo nikjer napisanih stroškov; je celo tako, da šele po oddanem naročilu (ki ga lahko kasneje skenslaš) dobiš ta podatek. Mal čudna praksa se men to zdi; pa stran tudi, hehe, ampak sem na raznih blogih že videla dobre ocene/izkušnje.

Kleopatra
    Udeleženec

Naima Flormar imaš v Supernovi v LJ. :yes:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Za to bolgarsko stran sta dve blogerki napisali, da je bilo 7€ poštnine za tudi ~6 lakcev, se mi zdi.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

s kodo SIMONA-8 imate 8% popusta-minimum nakupa: 10€ :yes:

vir: http://lightyournails.blogspot.com/2013/06/polishinail-shop-flormar-u15.html

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Če katero zanima: na enem blogu sem zasledila, da ima tale stran te dni ogromno razprodajo, pri nakupu nad 40€ je bojda zastonj poštnina.

http://www.polishinail.com/en/

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico