Podočnjaki

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Podočnjaki

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mislim da takšne teme še nimamo…odpiram jo zato, ker imam težave s tem in mi gredo čedalje bolj na živce

imam temno vijolične podočnjake, ne zabuhle, ampak celo rahlo vdrte. Mislim da je dedno…brat ima iste težave (jaz jih lahko tenks god vsaj malo skrijem s pudrom :lol1: ) in so enaki ne glede na to koliko (ne) spim…

kaj bi temu lahko pomagalo? kakšna krema? kaj naj bi vsebovala?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ce so dedni ti ni pomoci.. ._.
    Jaz imam isto, podocnjake ce spim ali ne spim… kreme niso pomagale, tablete tudi ne tako da…
    ostajam pri korektorjih in pudrih :).

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Tudi jaz imam kar izrazite podočnjake in vdrte, take lepe barve modro-vijolične barve in to ne glede na količino spanca :roll: Se mi zdi, da imam edina v družini tako izrazite :devil: Hja, nad kremami sem obupala…Tako da je puder moj edini rešitelj.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Tudi jaz imam po naravi vijolične podočnjake, ne verjamem da kakšna krema pomaga.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ok…bomo pač prekrivali :inspect:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Joj, jaz imam tudi obupne dedne podočnjake :devil: Vseeno verjamem, da so kreme, ki lahko vsaj delno omilijo stanje. Spomnim se, da sem pred leti imela več testerjev te kreme http://www.eyecreamreviews.com/shiseido-benefiance-concenrated-anti-wrinkle-eye-cream-review.php in mi je izboljšala stanje :)

Mogoče bom probala tudi s tole, od Clinique http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P122774&categoryId=C11723&shouldPaginate=true#ratingsReviewsTab

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Men pomaga oneobiol regard in nvey eco korektor – zdaj pozimi imam odtenek neutral, drugače pa medium.
    Spodaj pa obvezno kremo, ki tudi dobro navlaži – trenutno imam Sebamed in Alverde..ampak še malo iščem in sprobavam različne varante krem..

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico