Podlaki

Ta tema vsebuje 278 odgovorov, ima 55 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nejko nejko 2 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Katere podlake uporabljate? In kateri se vam zdijo dobri, ter kateri zanič?

Jaz sem kar dolgo uporabljala izključno Diklo, ki mi je zelo odgovarjala. Je brez formaldehida in mi je zato tako všeč. Je pa hkrati tudi utrjevalec za nohte in se v tej vlogi kar dobro obnese. pa še cena je nizka, nekje okoli 6eur.

VIR

Drugi, ki ga uporabljam nedolgo in mi zaenkrat tudi odgovarja, je pa Jessica Reward v mini izvedbi. Ta pa podobno kot nekateri drugi laki (če se ne motim, ste o takem učinku pisale pri Stickeyu) naredi tako rahlo lepljivo plast na nohtu, tako da za samostojno uporabo ni. Vonj je pa naravnost obupen :)

VIR

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz imam v uporabi Zoya Anchor ter Pretty Woman Vitamine Coctail.

Anchor nažalost neuspešno preprečuje zabarvanost nohtov pri “močnejših” odtenkih (rdeča, modra, vijolična …), tako da ga skoraj ne uporabljam.

VIR

Vitamine Coctail mi je zaenkrat zelo všeč, ker mi ne smrdi, preprečuje zabarvanost in ima všečne sestavine.

Profile photo of chica
    chica
    Član

Jaz pa trenutno uporabljam Collistar 3v1 (v pakiranju zraven dobiš mini pilico Collistar) :thumbsup:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Nekaj časa sem uporabljala samo CND Stickey, a sem počasi ugotovila, da morda malo obarva nohte ali pa ne preprečuje dobro obravanosti. In še dobila sem občutek, da moji nohti rabijo utrjevalec… kaj pa vem, morda…

Trenutno uporabljam Essie poldak s proteini, ki sicer vsebuje formaldehid. Sam lak je bele barve in nohte res nežno posvetli. Vendar se posuši v precej mat finiš, zato je potreben še nadlak za glossy izgled.

V uporabi imam tudi Sally Hansen Miracle Cure, ki mislim da tudi vsebuje formaldehid. No, tale podlak pa ima resnično zelo glossy izgled.

Od teh treh pri meni trenutno zmaga Essie, ker je dobra podlaga za barvne lake in zdi se mi da dobro preprečuje obarvanost nohtov.

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

jst imam pa podlak cliniqe,pa sm zelo zadovolna z njim :manicure: .

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

trenutno sem brez podlaka in v iskanju pravega :lashing:
    Vsec mi je bil millionails (Essie) in mislim, da si bom spet kar tega nabavila

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Najpogosteje uporabljam Mavalin Barriere-Base :thumbsup: , občasno Essie Trillionails ali Essie s proteini.
    Nikoli ne nanašam lakov brez podlage, morda zato, ker so laki večinoma intenzivnih barv in se bojim zabarvanosti nohtov.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz sem si tudi kupila Mavalin podlak. Prej ga pa sploh nisem uporabljala :blush1:

AnaMaria
    Udeleženec

Ja, Goga, to je bilo skoraj nezašlišno, da nisi imela podlaka :manicure:

Profile photo of manca1
    manca1
    Član

Zakaj pa je bolje da imaš še podlak? Do sedaj sem uporabljala samo lak

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Podlaki so fajn ker ti utrjujejo, hranijo noht in ga ščitijo pred barvanjem. No… odvisno od laka ki ga uporabljaš…

Jaz uporabljam na konicah Mavala scientifique (sem prav napisala? :blush1: ) in Mavala 002. In to sta do sedaj edina laka ki sta mi omogočila imeti dolge nohte. Prej sem imela vedno mehke nohte, ki so se zlahka zlomili in splastili, sedaj so pa trdi in se ne lomijo več (moram 3x potrkat :lol1: )

AnaMaria
    Udeleženec

Vsaj zato, da se nohti ne obarvajo, da jih utrdijo. Recimo, da so taki s proteini dobri tudi za noht sam.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Uf, si moram res en podlak nabavit.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

danes sem si kupila Essence Ultra strong +nail repair….ima katera izkusnje z njim?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz si sploh ne upam dat laka gor brez podlaka…mam filing, da bi se mi čisto zabarvali nohti

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico