Podgana

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

V tej temi bi lahko malo debatirale o podganicah.
    Sama si jo imam namen v kratkem času kupit ,ampak bi jo rada kupila pri rejcu ne v trgovini.
    Je pa problem ,da še nikjer nisem zasledila kakšnega oglasa kjer oddajajo podgane.
    Če slučajno katera ve za kakega rejca ,ki bi jih imel za oddat.
    Če pa jo katera ima doma pa bi bila tudi vesela ,če mi malo pove svoje izkušnje.

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Joj, mi jih odganjamo stran, ne da bi jo kateri še hotel kupit. Kako pa si prišla na to idejo? :lol1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Podgance so zelo inteligentne in čiste hišne živali. So precej drugačne od tistih zunanjih.

Za oglase pa poglej po raznih forumih, jaz sem odkrila vsaj tri, tudi mladičke prodajajo.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tudi meni so podgane zelo zanimive živali, večino pa je žal strah..predvsem večina ne mara repa, mi pa ni jasno zakaj :silly: sama sem sicer imela miško, pa mi je bil ravno njen rep tako všeč, da sem ga cel čas božala :lol1:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Ma vem, da so inteligentne – ampak všeč mi pa vseeno niso. Najbrž predsodki …

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pa tako so fletne :lol1:

vir

vir

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

ze kupila eno :yes:
    pri enemu rejcu.albino,pa vajena na roke.
    za ime se ne vem…mogoce chips al pa chio…
    kaksen predlog??
    slikce pa kmalu pridejo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Meni so tudi lušne :)ampak vseeno mam raje mačke :naughty:
    Kako pa je pri podganah z wc-jem?..

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

Baje se ene navadijo, ene pa kar spuščajo in urin in kakce po tebi(če jih cartaš itd).Drugače pa vem da si izberejo en prostor v kletki in tam opravljajo potrebo- to dela tudi večina hrčkov, ki se po inteligenci ne morejo primerjati s podganami.
    Vem, da je en imel podganico Pandoro in mi je bilo všeč ime :lashing:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

@sarchy28 wrote:

ze kupila eno :yes:
    pri enemu rejcu.albino

Muri! :lol1: Slikce hočmo :P

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@emanuela wrote:

Baje se ene navadijo, ene pa kar spuščajo in urin in kakce po tebi(če jih cartaš itd).Drugače pa vem da si izberejo en prostor v kletki in tam opravljajo potrebo- to dela tudi večina hrčkov, ki se po inteligenci ne morejo primerjati s podganami.

no to me je zanimalo :) …to, da se ne bi navadle, bi mene kar skrbelo :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico