Podarim pritlikavega kunčka z vso opremo

Ars Cosmetica Forum OSTALO KOTIČEK ZA ŽIVALI IN RASTLINE Podarim pritlikavega kunčka z vso opremo

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Živjo punce, podarim pritlikavega kunčka bele barve z modrimi očmi, star 3 leta, živahen, prijazen, ne grize, mehak. S kletko, hišico, hrano, žaganjem, ograjco za na vrt.

Še slike:
    http://kunci.forum-2007.com/fotografije-in-filmi-f11/zazzi-t233.htm

Več info na bajecida@gmail.com

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kako je lep :flower2:. Simpaticen.
    Ali smem vprasati zakaj ga oddajas?

mene tudi to zanima – zakaj?…A to so ‘nove’ slike ali je res tako mjahen? (ker meni so vsi kunčki malo večji zrasli – tm ene 25-30 cm in cca. 1-1,5 kg :lol1: ) (se namreč zanimam :wink1: )

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Oddajam ga zato ker je mami zbolela na pljučih in moramo dati stran vse živali ki jih imamo doma. :( Res je tako majhen bil je slikan lani poleti (to je kunček-samček) majhna lušna kepica. Res bi bila zelo vesela nekoga, ki bi zanj lepo skrbel in imel nekaj prostora da bi se lahko malce raztegnil.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Joj kakšen srček :lashing:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Joj kok je luškan :sendlove: , tole bi bilo pa po moje za Lyro :think: ona ima doma veliko eksotičnih živali :luck:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

hehe gani ti pa me že kar dobro poznaš hehhe :D
    sem rekla mojemu če bi še kakšnega zajčka pa je rekel da jih imamo že preveč :naughty:
    Pomladi nam skoraj vso rastlinje pojedo, zato mormo imet vse omreženo :lol1:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Škoda Lyra

bom se pa jaz jutri s svojim posvetovala,(danes že spi :sleep: ) da otroci potrebujejo domačo živalco, :lol1: sploh ker je včeraj naš zadnji paličnjak preminul.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Uh paličnjakov ( in vseh podobnih insektov) je pa mene groza :scary:
    Ti se le posvetuj :yes: otroci res rabijo domačo živalico ( pa ne paličnjake :lol1: )

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Joj, jaz sem tudi v preteklosti imela pritlikavega kunca, Oskarja :)) , zdaj imam pa dva mačkona in dvomim, da bi bila to dobra kombinacija …

Mi je pa Ozi preglodal vse, kar mu je prišlo pod zobe … Tudi gumbe na daljincu :lol1:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Vauu kako lušten kunček :inlove:, škoda da ga ne morete več imeti :no:

@Saša wrote:

Tudi gumbe na daljincu :lol1:

Pri meni pa tole delo opravlja papagaj :lol1:

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Je že oddan prijetni družinici, sem prav vesela… :cheer: :cheer: :cheer:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Krasno!! :cheer:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico