Podarim, dobim

Ta tema vsebuje 377 odgovorov, ima 57 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 1 leto, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Katja
    Katja
    Član

@amisa wrote:

PODARIM, DOBIM PRAVILA ZA SODELOVANJE (tema je namenjema samo podarjanju izdelkov in ne klepetu, klepetate lahko TU):

1. Sodelujejo lahko samo uporabniki z 200 ali več objavljenimi sporočili (uporabnik, ki bo objavil npr. 200 sporočil, ki vsebinsko ne bodo ustrezali temi, v kateri bodo objavljeni, z namenom, da bi lahko sodeloval v igri, bo izločen oz. se njegovo sodelovanje ne bo upoštevalo).
    2. Uporabnik, ki sprejme ponudbo, mora v istem sporočilu objaviti seznam stvari, ki jih podarja sam, sporočila, v katerih bo določen uporabnik samo sprejel ponudbo in ne bo objavil svojega seznama, bodo brisana in neveljavna.
    3. Ponudba uporabnika je lahko ena sama stvar ali več stvari (po želji uporabnika).
    4. Če ponudba vsebuje več stvari, je zaželeno, da so stvari med seboj v določeni povezavi (npr. testerji različnih odtenkov pudrov).
    5. Ponujene stvari morajo vsebovati polno ime in po možnosti sliko, če gre za že uporabljeno stvar, pa tudi podatke o porabljeni količini in ostalih bistvenih lastnostih stvari, v katerih se razlikuje od nove.
    6. Naenkrat je lahko objavljena ponudba samo enega uporabnika, vse ostale ponudbe ne bodo veljavne in bodo izbrisane.
    7. Po enem tednu od objave zadnje ponudbe, če le ta ne bo sprejeta, lahko kdorkoli objavi novo ponudbo, vendar samo en oz. prvi uporabnik, ki bo ponudbo objavil (vse naslednje bodo neveljavne in brisane).
    8. Ko uporabnik svojo ponudbo objavi, ga objava zavezuje, da bo izdelek (izdelke) poslal prvemu, ki bo njegovo ponudbo sprejel (v skladu s pravili) in sicer najkasneje v roku enega tedna od datuma sprejetja ponudbe.
    9. Stroške pošiljanja nosi ponudnik, razen če se uporabnika med sabo dogovorita drugače oz. je pošiljanje oteženo/nemogoče zaradi same narave stvari.
    10. Za ponujene stvari ni določene denarne vrednosti, prav tako za ponudbe ni potrebno, da so med seboj vrednostno enake.
    11. Uporabnik, ki bo kršil katero koli pravilo igre »Podarim, dobim«, bo brez opozorila izločen iz nadaljevanja, njegova sporočila bodo neveljavna (tako ponudbe kot sprejemi) in izbrisana.
    12. Zgornja pravila se lahko kadarkoli dopolnijo, spremenijo ali ukinejo brez predhodnega obvestila in z začetnim rokom veljavnosti od objave naprej.

@nina wrote:

Nadaljevanje prejšnje teme..

Pravilo: sodelujejo lahko samo člani z najmanj 200 prispevki.

Podarim: TBS mali BB papaya, uporabljen 2 krat za roke.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Mmm, tega pa poznam, super za poletje, ko mi pašejo taki bolj sladki vonji… Jaz bi ga imela, Katja, samo še iščem po svojih zalogah in trenutno ne vem, kaj ponudit…

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

ok. Oddano Elli. :dance1:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

jejjj!!!! Hvala!
    Podarim Lush trdi šampon Trichomania, dvakrat uporabljen. Še opis:

Sestavine:
    natrijev cocosulfat, stearinska kislina, kokosova krema, kokamid DEA, lecitin, parfum, vetiverjevo olje

Regenerirajoči šampon, ki zelo spominja na sir ali pa kar skutno torto, je narejen predvsem iz kremastega dela kokosovega oreha. Idealen je za suhe in poškodovane lase, saj ima dvojno moč regeneriranja, poleg tega pa vsebuje tudi vetiverjevo olje, ki pomirjajoče deluje na lasišče.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Nekaj bi še dodala pri pravilih…zdi se mi smiselno, da bi bil zraven izdelkov kratek opis,ker pač vse vsega ne poznamo in se včasih lahko za kakšnim skrivnostnim imenom, skriva kakšna res super stvar…če ste za to, seveda

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Pa fajn bi bilo tudi, če bi bile zraven tudi slikce teh izdelkov, ki se podarjajo. :thumbsup:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

@katja wrote:

Pravilo: sodelujejo lahko samo člani z najmanj 200 prispevki.

zakaj pa to :confused:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Zato: KLIK

Žal, neka meja mora bit.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Podarim senčila ipd.:
    – Maybelline Eyestudio Quads (četvorček), barva Vivid Plums (samo preizkušen)
    – Avon True Color, barva lavender (samo preizkušen, brez gobice za nanašanje)
    – EDM sampli: Butterfly Kisses
    On the Phone
    Snow Flakes
    – Nvey Eco sample, barva 154 Olive Green Shimmer
    – SS Eye liner, barva čokolada (le nekajkrat uporabljen, se komaj kaj pozna, da ga kaj manjka)
    – prazna škatlica ArtDeco (na magnet), za 3 senčila

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Js bi mela EDM sample :blush1:
    za podarit imam nekaj stvari, ampak jih moram izbrat in razbrat še

Kristina
    Udeleženec

Nati, oddan je Snow Flakes, ostalo ti z veseljem pošljem.

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz pa zdej nekaj ne razumem… :think:

Kristina je zdaj dala na razpolago cel kup kozmetike, kaj to si lahko izberemo le delček ali moramo vse vzet… in potem mi podarjamo naprej naše stvari ali dokler Kristina ne podari vsega, mi ne moremo podarjat? Kristina verjetno tudi dobi šampon od Elle, al kako?

Meni se zdi bolj smiselno da bi podarjali naprej le eno, dve zadevi, pa se drugo špara za naprej, ko boš hotel imeti kaj lepega ko še kdo drug podarja…

Sem zakomplicirala… :mistake:

Kristina
    Udeleženec

Še seznam EDM samplov pudrov, blush, cocealer:
    – original glo foundation: light neutral
    light medium
    fairly light neutral
    – semi matte foundation: sunkissed fair
    linen
    ivory
    – finishing powder – light
    – cocealer – pearl sunlight
    – blush – opening day

Kristina
    Udeleženec

Tanja (in ostale): jaz to podarim v vsakem primeru in če si katera izbere več stvari, jih ji več skupaj pošljem. Kadar bo pa meni kaj od ponujenega všeč – od katere koli punce – se bom pa takrat oglasila z eljo, da bi imela. Tako jaz razumem, če je napačno, me popravite :blush1: . Sicer bom ponudbo dala med male oglase, če nisem pravil prav razumela

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Tole ne bo prav.
    Ti podarjaš samo, če prej od katere kaj dobiš.

Drugače Kristina, bi pa jaz cel paket semplov vzela, če lahko. :blush1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico