POCENI KOZMETIKA

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA POCENI KOZMETIKA

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of junija junija 3 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of DLillyD1
    DLillyD1
    Član

ČAO!
    Danes sem bila veliko na netu in sem najdla nekaj zanimivega! Spletna trgovino, kjer kupujejo slovenske spletne trgovine. jaz sem si že nekaj naročila od urban decaya skupaj z prijatljicami in komaj čakam na paketek. potem sem primerjala pa ceno z slovenskimi ponudniki in sem vidla grozno razliko v ceni. kot da nas imajo za norca !!!! kupujejo pri drugih spletnih trgovinah in potem preprodajajo z ogromno maržo v svoji spletni trgovini.

link do poceni kozmetike:

http://www.5starcosmetics.co.uk/index.php?searchStr=urban+decay&act=viewCat&x=24&y=6

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

Žal se meni tale stran zdi bolj kot prodaja ponaredkov :S.. Dvomim, da je katerikoli Guerlainov izdelek (pa da je original, ne ponaredek) 11 funtov… in pa MAC kozmetika po 7.50 funtov???? žal nikakor ne verjamem, da so ti izdelki originali, edino če so pokradeni.. moje mnenje je, da je to še kako sumljiva stran :scared:

ali pa so nekateri izdelki res pravi oz. original, drugi pa ne.. ne vem, nekaj mi ne štima.. moj filing pač..

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Veleprodaja, pač.

Hitro guglanje pove, da se nekaterim pa zdijo cene previsoke (glede na vrsto prodaje)..zanimivo, ane.

Sam ne vem kolk se posameznikom splača kupovat cele lot-e (za nadaljno preprodajo?). Plus poštnina (20£??).
    (čeprav..npr. kaj takega bi me pa znalo zamikat :)) ..z vsem pride cca 4.3€/kos)
    (seveda obstajajo različno velike “minimalne količine”(? kako se to pri nas prevaja/imenuje?))

Kvaliteta pa zna bit vprašljiva včasih*, ja (zato so mi, osebno, totalno mimo ideje o trgovinah/preprodajalcih kot znana-spletna-trgovina-z-ličili-pika-si … da o zaslužkih niti ne govorimo; čeprav crappy kvaliteto lahko povsod tvegamo).
    *sej sem rekla “včasih”; da se mi ne bo kdo spotikal ob izjavo

Profile photo of junija
    junija
    Član

Brez skrbi, te naše spletne trgovine dobijo še bolj poceni ;) Sicer ne delam s kozmetiko (ok, sem zadnje čase ampak nisem prevzemala), ampak vem, da bo moj dan lepši in brez glavobola, če na prevzemnem listu ne bo napisana nabavna cena…Ignorance is bliss ;)
    Na tej strani pa mi deluje stara roba: samo kar sem pogledala od Bourjois, Catrice in Essence je vse že “passe”.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico