Pinceta

Ta tema vsebuje 18 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of CherryBlossom CherryBlossom 6 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Sama sem se kar v iskanju kvalitetne pincete (ponavadi mi kaksno svetujejo prodajalke, ki nimajo pojma) in oh in sploh pinceta cez nekaj casa le pokaze, da sploh ni bila vredna nakupa.

Tako prosim predloge za svoje naj pincete na dan :wink1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

http://www.klevi.si/index.aspx?source=katalog&kategorija=7&nadgrupa=603&grupa=232&id=000727
    Priporočam, resnično profesionalna pinceta, 1oo% boš zadovoljna, ampak se je je treba navadit;]

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

O super, hvala..gotovo bo v redu, ker je Solingen (jih menda kr hvalijo).

A se jo da kje v trgovini dobit al sam na spletu?

anncheek
    Udeleženec

Mislim, da pri nas ne.
    So pa profesionalne, jih po salonih uporabljajo, tudi me smo jih v šoli imele.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

kaj pa Anastasia Beverly Hills? Izkušenj sicer nimam s to firmo, je pa zelo priznana oz. njena ustanoviteljica ureja obrvi zvezdnikom :)

več si pa lahko tukaj prebereš: LINK

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Jp..sem ze slisala zanjo in jo res hvalijo, ampak nekak mi je pa 25 eurov vseen mal prevec za pinceto.. :roll:

Anncheek, hvala za info, ce jo tud po salonih uporabljajo, pol ze mora bit ok. :wink1:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Danes dobila pinceto, ki si mi jo priporocila Anncheek..prva liga zaenkrat :thumbsup:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ah tako imam tudi jaz… imam malo morje pincet, priznam..:)))

Toda moja trenutno naj naj je:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Tigica,

kje si pa kupila tole?

Profile photo of Parisky
    Parisky
    Član

Podobno pinceto kot tigica imam tudi jaz :)

Sem jo pa našla v Mullerju :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

a je tale lepa in punčkasta :blush1: pinceta tudi res zelo dobra?..raje še enkrat preverim, da vas ni slučajno izgled premamil :dontknow:

Profile photo of Parisky
    Parisky
    Član

Nina: Sigurno me je izgled premamil ampak zaenkrat je še dobra. Imam jo par mesecev pa je ista kot nova in ravno tako dobro puli dlake. Ampak ne vem kako izgleda pro pinceta, tako da je mogoče kje še boljša.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Meni tudi odgovarja. Bom ju3 poslikala obe pinceti (posevno roza in to puncko).
    Obrabila se ni nic, se vedno super prime dlakice… Ampak ne vem kako izgleda slaba pinceta?
    Oz caki… Vem, ponavadi so v tistih prenosnih mini kompletkih in se obrabijo v roku par mesecev, fuj!
    No torej, poslikam ju3.
    Tista anastazija pa wow… Krasna zadeva, mislim sploh mi ni jasno kako je dobila zenska tako lepe obrvi.. Jaz bi tudiiiiiii! :))

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

@anncheek wrote:

http://www.klevi.si/index.aspx?source=katalog&kategorija=7&nadgrupa=603&grupa=232&id=000727
    Priporočam, resnično profesionalna pinceta, 1oo% boš zadovoljna, ampak se je je treba navadit;]

Se vedno sem super zadovoljna s to pinceto..z njo lahko zagrabim res majhne dlakice, ostra je ful pa tanka na robu, kar mi je res vsec. Skratka, priporocam! :thumbsup:

anncheek
    Udeleženec

Timnala, me veseli, da ti je všeč :cheer:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico