Piljenje nohtov in nega nohtov

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Piljenje nohtov in nega nohtov

Ta tema vsebuje 289 odgovorov, ima 54 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 2 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ker se pojavlja veliko vprašanj v zvezi z nego nohtov in kako piliti naše diamantke. Tema, ki je namenjena samo temu ;)

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Zanima me kako naj bi se noht po piljenju zaprl?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz uporabim polirno pilico in temeljito obdelam cel noht – vključno s konico.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz isto naredim kot gejba – se mi zdi da je polirna pilica res najboljši zaključek :thumbsup:

darksome, noht je zaprt, ko je res čisto gladka konica
    toplo ti priporočam eno stekleno pilico za krajšanje nohtov in kak set polirnih pilic

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Bo res treba nabaviti :) hvala za nasvete :flower2:

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Ali mogoče prodajajo še kje drugje stekleno pilico kot pa na carodejki in da je malo bol ugodna? Na čarodejki je za mene skoraj malo predraga :blush1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

darkrose, js imam ArtDecojevo…sam se cene ne spomnim točno. Mislim da je nekje okoli 10eur. Je pa večna, tako da je fajn investicija tole :yes:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

V čem je steklena boljša od ostalih?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

bolj fina je in eno imaš za zmeraj (dokler ti ne pade na tla :lol1: )

darkrose
    Član

Hvala nati :flower2:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

v tuš drogerijah imajo po novem tudi steklene pilice mislim da od firme elle ali nekaj podobnega, pa so manj kot 5€ :thumbsup:

darkrose
    Član

Hvala za informacijo anchek :flower2: Bom si jo kupila kar v tuš drogeriji :)

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Ne vem, jaz sem si tut enkrat kupila takšno malo bolj poceni stekleno pilico in je bila čisto zanič – namesto, da bi mi ona pilila nohte, so oni njo (kljub temu, da imam zelo mehke in boge) in je bila po uporabi na dveh nohtih že čisto gladka! Zato si tut ne upam več kupit steklene, ne dam 10 evrov, da bi blo slučajno spet isto… Imam pa kristalno, ta se mi pa dobro obnese.

No in to sem hotla vprašat – kakšna je glavna razlika med kristalnimi in steklenimi pilicami?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tega še vedno nisem upsela razčistiti, v čem je razlika med kristalno in stekleno pilico. Mislim vsako steklo ni kristal, to vem. Kaj več pa ne vem… katera bi bila boljša in to… in katere so dejansko kristalne, katere pa steklene… hmm…

kvacka, kakšna pa je tvoja kristalna pilica? Kje si jo kupila in katera firma je?

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz imam stekleno Credo Solingen in mi ni všeč. :no: Res mi tako cepi nohte, da si moram nujno kupit drugo.

To sem kupila v DM-ju in je bila okrog 8 evrov.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico